Edyta Górniak i GROMEE: piosenka KRÓL wzrusza do łez?! O czym jest? [PREMIERA]

2019-08-14 22:31
Edyta Górniak i GROMEE: piosenka KRÓL wzrusza do łez?! O czym jest? [PREMIERA]
Autor: archiwum artysty / Gromee Edyta Górniak i GROMEE: piosenka KRÓL wzrusza do łez?! O czym jest? [PREMIERA]

Edyta Górniak i Gromee z piosenką Król namieszają w internecie, ale również na polskim rynku muzycznym. Długo na to czekaliśmy, ale w końcu dwa różne muzyczne światy, artyści, którzy kochają emocje w utworach - spotkali się w studio nagraniowym i stworzyli muzyczne arcydzieło. O czym jest piosenka Król? Co mówią o niej sami artyści? Przekonajcie się sami - na ESKA.pl

Edyta Górniak i Gromee - Król: piosenka została zapowiedziana na kilka dni przed oficjalną premierą. Najpierw radość ze współpracy z diwą polskiej sceny muzycznej, wyraził krakowski producent. Wrzucił wspólne zdjęcie, a te momentalnie zebrało kilka tysięcy polubień. Piosenka Król to obok singla Rakiety, Sylwii Grzeszczak, to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych kawałków ostatnich tygodni. Utwór rozgrzał wszystkich widzów już 14 sierpnia 2019, ponieważ artyści wykonają go na żywo, podczas drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival 2019 w Operze Leśnej. 

Edyta Górniak, Gromee - KRÓL

Po elektryzującym występie na Sunrise Festival fanów czeka jeszcze większa niespodzianka. Edyta Górniak i Gromee spędzili kilkanaście godzin w studio nagraniowym, a efekty poznamy już niebawem. Wiemy, że piosenka Król nie jest jedynym utworem, który artyści wspólnie stworzyli. Z pewnością jednak, jest to przełomowy i bardzo ważny kawałek. O czym opowiada? Przekonacie się wkrótce na ESKA.pl!

Drogi moje i Edyty spotkały się w studiu i od tamtego momentu spędziliśmy wspólnie sporo czasu z muzyką. To dla mnie zaszczyt i ogromna przyjemność pracować z jednym z najlepszych głosów w Polsce a przede wszystkim z tak wrażliwą i utalentowaną Kobietą. Powstało sporo muzyki.

Edyta Górniak nie pozostała dłużna krakowskiemu producentowi. Napisała, że bardzo długo - wiele lat - czekała na twórcę, który czuje i rozumie swojego artystę. 

W sercu wszystkie emocje.. Ale także Cisza. Mogłabym napisać wiele słów a i tak żadne z nich nie odda tej chwili, bo stałaby się błaha. Żyję dla Muzyki. Dzięki niej także. Taki dzień to dla mnie Święto. Czekałam wiele lat, aby spotkać Twórcę, który tak niemożliwie bezbłędnie czuje swojego artystę. Od lat nie miałam tyle Muzyki na wyciągnięcie ręki.. A wszystko to Dzięki Tobie Gromee. Szczęśliwej Premiery ❤️ Tobie. Nam. Wam.

Piosenka Król przedpremierowo na Top of the Top Sopot Festival 14 sierpnia 2019, ok. godziny 22:00. Utwór usłyszycie premierowo w New Music Friday w Radiu ESKA, 16 sierpnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze