Ed Sheeran zawiesza karierę. Powody szokującej decyzji

2019-08-28 11:44 MK
Ed Sheeran
Autor: East News / Heinz

Ed Sheeran jest zdecydowanie jednym z najbardziej zapracowanych muzyków. Wokalista niedawno zaprezentował swoją najnowszą płytę, jak również zakończył trwającą dwa lata trasę koncertową, która swoim zasięgiem objęła kilkadziesiąt krajów na całym świecie. W trakcie trwania The Divide Tour, Brytyjczyk aż dwa razy wystąpił w naszym kraju. Podczas ostatniego koncertu w Chanty Park, gwiazdor zdradził, że planuje zawiesić karierę przynajmniej na 18 miesięcy. Jakie są powody? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Ed Sheeran - przerwa w karierze zaskoczyła wszystkich fanów brytyjskiego wokalisty. Popularny artysta jest obecnie jedną z największych gwiazd muzyki. Każdy jego singiel podbija listy przebojów na całym świecie, a bilety na koncerty rozchodzą się w kilka minut. W poniedziałek, Ed Sheeran oficjalnie zakończył trwającą od marca 2017 roku trasę koncertową The Divide Tour, w ramach której wystąpił także w Polsce. Pomimo niesamowitej eksplozji energii, fani artysty nie wyszli z niego w stu procentach usatysfakcjonowani. Wszystko przez decyzję, o podjęciu której poinformował podczas swojego show.

Ed Sheeran - przerwa w karierze. Jakie są powody?

Jak wiadomo, przebywanie w trasie koncertowej może być niezwykle wymęczające dla artystów. Szczególnie, kiedy jest się w niej ponad dwa lata. Ed Sheeran zagrał łącznie 280 koncertów w ramach swojej The Divide Tour, a ostatni koncert miał miejsce 26 sierpnia w Chantry Park. W przerwie między wykonywaniem utworów, autor przeboju I Don't Care wypowiedział się na temat planowanej przerwy. - Jak zapewne wiecie, bądź nie, jestem na trasie Divide od ponad dwóch lat i to jest ostatni dzień. Jest w tym coś słodko-gorzkiego. Uwielbiam to, że jesteście tutaj wszyscy, i że kończymy akurat w Ipswich. To prawdopodobnie mój ostatni koncert na jakichś 18 miesięcy - powiedział ze sceny.

Elvis żyje! - twierdzą fani piosenkarza. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ... Jak było naprawdę?

Ed Sheeran - Divide Tour

Rozpoczęta w marcu 2017 roku trasa koncertowa Eda Sheerana pobiła rekord wszech czasów. Jak podają oficjalne źródła sprzedażowe, gwiazdor zarobił aż ponad 730 milionów dolarów. Taki wynik zapewnił mu dotarcie na sam szczyt najbardziej dochodowych tras w historii muzyki, który do tej pory zajmował zespół U2.

Najnowsze