Piosenki, które Ed Sheeran napisał innym artystom, a wy nie mieliście o tym pojęcia!

2019-07-18 15:13
Sheeran
Autor: East News / GUILLAUME COLLET/SIPA/EAST NEWS

Ed Sheeran to nie tylko uzdolniony wokalista! Muzyk świetnie komponuje i pisze wybitne teksty. Nie jest jednak zachłanny i chętnie tworzy również dla innych artystów. W ten sposób stworzył wiele niesamowitych utworów. Jesteście ciekawi, jakie piosenki mu zawdzięczamy? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Nowa płyta Eda Sheerana to niezwykłe kompozycje, które artysta wykonał wraz z innymi muzykami. Na No.6 Collaborations Project usłyszymy między innymi Camilę Cabello, Justina Biebera, Eminema czy Bruno Marsa! Niewielu z nas wie jednak, że Sheeran nie tylko wspólnie śpiewa z artystami. Dla wielu swoich przyjaciół z branży stworzył idealne piosenki! Większość z nich bardzo dobrze znacie, chociaż nie mieliście pojęcia, że to on je napisał!

Piosenki, które Ed Sheeran napisał dla innych, a wy o tym nie wiedzieliście! 

Taylor Swift - Everything Has Changed, to utwór który Ed napisał dla swojej przyjaciółki. On sam jest jedynie gościem w piosence, a ich głosy brzmią razem zniewalająco! 

Justin Bieber - Love Yourself to kolejny przykład piosenki, w której Ed Sheeran maczał swoje palce. Gdyby się dobrze zastanowić, to z pewnością usłyszelibyśmy to sami! W końcu jest królem piosenek o miłości. Warto też pamiętać, że panowie chętnie razem współpracują i usłyszymy ich między innymi na płycie No.6 Collaborations Project. 

Rita Ora - Your Song to kolejna piosenka, która powstała dzięki pomocy artysty. Piosenkę napisali wyjątkowo szybko, a później wspólnie udali się na drinka! 

Jessie Ware - Say You Love Me to piosenka, która stała się ogromnym hitem. Jej popularności nie mógł przewidzieć nawet sam Ed Sheeran. Utwór pochodzi z drugiej solowej płyty wokalistki, a podczas współpracy artyści bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili. 

One Direction - Little Things - ta piękna ballada również powstała dzięki pomocy Eda Sheerana. To kolejny dowód, że potrafi on tworzyć naprawdę cudowne utwory nie tylko dla siebie! 

Hilary Duff - Tattoo - piosenkę dla idolki nastolatek lat '90 również pomagał stworzyć Ed Sheeran! Utwór szybko przypadł fanom wokalistki do gustu i do tej pory chętnie do niego wracają. 

Liam Payne - Strip That Down to również po części dzieło Eda Sheerana. Panowie kolegują się od czasów One Direction więc współpraca nad piosenką musiała być dużą przyjemnością. 

Najnowsze