E-skarbonka WOŚP 2023 - logowanie. Jak założyć konto? Jak zrobić przelew?

2023-01-29 18:57
WOŚP 2023 - wpłata SMS, przelew, blik. Jak wpłacić pieniądze na WOŚP?
Autor: Jaroslaw Sender/East News

Fundacja WOŚP uruchomiła wirtualną skarbonkę, za pośrednictwem której można przekazać pieniądze na rzecz fundacji bez wychodzenia z domu. Ta forma bije rekordy popularności wśród darczyńców. Podpowiadamy, jak działa eSkarbonka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jak wpłacać datki na WOŚP 2023?

Finał 31. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia 2023. W tym roku Orkiestra gra pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!" Podczas zeszłorocznego finału fundacja Jurka Owsiaka uzbierała 224 376 706,35 zł. Czy w tym roku pobijemy rekord?! Konto fundacji można zasilać na różne sposoby: poprzez wpłaty na rachunek bankowy, wysłanie wiadomości SMS, tradycyjnie, poprzez wrzucanie pieniędzy do puszki, która jest nieodłącznym atrybutem wolontariuszy, których nie zabranie na ulicach większości polskich miast. WOŚP uruchomiło również eSkarbonkę, gdzie można w prosty i szybki sposób wpłacić wybraną kwotę pieniędzy. Jak działa wirtualna skarbonka?

E-skarbonka WOŚP 2023 - jak założyć konto?

E-Puszka jest aktywna od połowy grudnia i będzie działać do 30 stycznia 2023 do północy. Założenie takiej eSkarbonki jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, który znajduje się na stronie internetowej eskarbonka.wosp.org.pl. Ta procedura zajmuje zaledwie kilka minut. Konto mogą założyć osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie (za zgodą rodziców), a także firmy i instytucje.

E-skarbonka WOŚP 2023 - jak wpłacać pieniądze?

Darczyńcy mają kilka opcji do wyboru, jeżeli chodzi o wpłatę środków. Można dokonać jej poprzez przelew tradycyjny, szybki przelew, BLIK-iem czy aplikację mobilną. Osoba chętna przekazać pieniądze na WOŚP wybiera odpowiednią dla siebie formę płatności oraz kwotę.

Czy to jest bezpieczne? Pieniądze trafiają bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP. Jeżeli zajdzie taka okoliczność, że otrzymasz link do eSkarbonki warto uprzednio wkleić otrzymany link w specjalny formularz weryfikacyjny. Wtedy będziesz mieć pewność, że link jest autentyczny.

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze