SMS na WOŚP 2023 - jak wysłać? Na jaki numer SMS?

2023-01-24 11:19
WOŚP
Autor: AKPA

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. 29 stycznia odbędą się kwesty uliczne oraz wyjątkowe koncerty, których celem jest zbiórka pieniędzy na walkę z sepsą. Każdy, kto przez nadmiar obowiązków i braku czasu nie będzie mógł dorzucić się do ulicznej zbiórki może wesprzeć tegoroczny finał w inny sposób. Wystarczy wysłać odpowiednią wiadomość. Na jaki numer? Gdzie wysłać SMS i co napisać? Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Jak wysłać SMS na WOŚP 2023? Na jaki numer? Co w treści? Wszyscy, którzy chcieliby pomóc Jurkowi Owsiakowi w zbiórce na zakup specjalistycznego sprzętu do szpitali coraz częściej zadają sobie te pytania. SMS na WOŚP 2023 to świetny sposób, by wesprzeć 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja z Jurkiem Owsiakiem na czele zapowiedziała, że w tym roku, po raz pierwszy w historii zagra dla dużych i małych. Wszyscy, którzy chcieliby dorzucić się do zbiórki mogą to zrobić na kilka sposobów. Aby dołożyć się do zbiórki można wrzucić symboliczną złotówkę do puszki, zrobić przelew bankowy, wylicytować daną rzecz lub spotkanie na specjalnych akcjach. Jednak jest jeszcze jeden sposób. Wszyscy, którzy chcieliby dorzucić się do WOŚP 2023 mogą wysłać specjalnego SMS-a.

Światełko do Nieba 2023: godzina. O której jest światełko na WOŚP 29 stycznia?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

SMS na WOŚP 2023 - numer SMS i TREŚĆ

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można wesprzeć nie tylko podczas ulicznej kwesty i na licytacjach. By dołożyć się do zbiórki wystarczy wysłać SMS o treści SERCE pod numer 75 565. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 PLN NETTO, czyli 6,15 PLN z VAT. Warto pamiętać, że numer jest aktywny od 10 grudnia 2022 do 14 lutego 2023.

WOŚP 2023 - zapisy na ostatnią chwilę. Czy można i jak zostać wolontariuszem?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze