E-skarbonka WOŚP 2022 - logowanie. Jak założyć konto? Jak zrobić przelew?

2022-01-30 16:10
WOŚP
Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Przed nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji można wspomóc fundację Jurka Owsiaka na różne sposoby. Jednym z nich jest założenie swojej internetowej skarbonki WOŚP 2022. Jak to zrobić by wesprzeć szczytny cel? Instrukcję krok po kroku jak założyć e-skarbonkę, znajdziecie poniżej.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę 30 stycznia 2022 roku, rozegra się inicjatywa charytatywna, która ma naprawdę szczytny cel. Tym razem fundacja z Jurkiem Owsiakiem na czele, będą zbierać pieniądze pod kątem okulistyki dziecięcej. Za zebraną darowiznę zostaną zakupione po finale między innymi: mikroskopy, stoły operacyjne, angiograf dwupłaszczyznowy do leczenia siatkówczaka - najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci, a także inne potrzebne sprzęty dla okulistyki dziecięcej w naszym kraju. Jak się okazuje WOŚP 2022 ma nie tylko skarbonkę, którą trzymają na ulicach wolontariusze, ale także w internecie. Jest to idealna okazja by wesprzeć szczytną inicjatywę nie wychodząc z domu. Jak założyć e-skarbonkę i jak ona działa?

WOŚP - ESKA licytacja G20

WOŚP 2022 e-skarbonka. Jak założyć i jak wpłacić darowiznę?

E-skarbonka WOŚP 2022 - jak ją założyć? Jak wpłacić pieniądze? Okazuje się, że to bardzo proste. Aby założyć internetową skarbonkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystarczy wejść na stronę eskarbonka.wosp.org.pl. Następnie należy kliknąć na górze w prawym rogu ‘Załóż eSkarbonkę’ i założyć konto (pamiętaj, aby to zrobić musisz mieć ukończone 18 lat). Kolejnym krokiem jest wypełnienie pustych miejsc takich jak: PESEL, e-mail, imię, nazwisko oraz wymyślenie hasła do konta. Następnie pozostało nam już tylko kliknąć przycisk zarejestruj się i czekać na kolejne informacje, które pojawią się na ekranie. Gotowe!

WOŚP 2022 - przelew

Oprócz zakładania e-skarbonki, możemy zrobić również internetowy przelew. Wystarczy wejść TUTAJ i wybrać kwotę, którą chcemy przekazać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze