Dziewczyny z BLACKPINK wytańczyły 23 miliony w jeden dzień! Wszystko dzięki choreografii do How You Like That

2020-07-07 11:15 Patrycja Obarowska
BLACKPINK
Autor: Screen z YouTube: BLACKPINK - 'How You Like That' DANCE PERFORMANCE VIDEO / BLACKPINK

BLACKPINK z kolejnym rekordem! Tym razem wszystko dzięki energicznej choreografii do najnowszego hitu How You Like That, która pojawiła się w sieci! Klip do popularnej piosenki od koreańskiego girlsbandu zebrał 23 miliony wyświetleń w jeden dzień! To następny ogromny sukces, którym może pochwalić się światu południowo koreański zespół.

BLACKPINK to południowo koreański girlsband, który powrócił w 2020 na muzyczny rynek z petardą! Dziewczyny 26 czerwca 2020 wydały nowy singiel zatytułowany How You Like That, który już na ten moment zebrał prawie 240 milionów odsłon! Zespół BLACKPINK cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a ich najnowszy utwór bije rekordy oglądalności. Jednak najnowsza piosenka od BLACKPINK to nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że dokładnie 6 lipca 2020 dziewczyny ponownie zaskoczyły swoich fanów i umieściły w sieci klip, w którym tańczą do swojego najnowszego hitu! Choreografia do How You Like That jest szybka, energiczna i zachowana w spójnej sekwencji! Co ciekawe, umieszczone wideo znowu jest niemałym sukcesem dla zespołu, ponieważ już dzień po publikacji zebrało ono ponad 23 miliony odsłon. Taniec do How You Like That z pewnością zostanie zaraz powielony przez innych w serwisie YouTube. Istnieje również duża szansa, że układ od BLACKPINK może stać się następnym tanecznym trendem na TikToku, ponieważ choreografia jest łatwa i bardzo efektowna!

BLACKPINK z kolejnym sukcesem

Dziewczyny z BLACKPINK opublikowały 6 lipca 2020 choreografię do swojego najnowszego singla How You Like That , która raptem w jeden dzień zebrała ponad 23 miliony wyświetleń i prawie 3 miliony polubień. Nie zabrakło także ponad 100 tysięcy komentarzy z pozytywnym wydźwiękiem. 

Najnowsze