BLACKPINK są bezkonkurencyjne! Ten wynik o tym świadczy!

BLACKPINK
Autor: screen YouTube/BLACKPINK

BLACKPINK powrócił w genialnym stylu! Południowo koreański zespół bije niemalże wszystkie rekordy! Najnowszy hit od popularnego girlsbandu zebrał 11 milionów polubień w serwisie YouTube i cały czas utrzymuje się na karcie na czasie! Najnowszy singiel How You Like That to istny sukces od BLACKPINK!

BLACKPINK to popularny południowo koreański girlsband, który powrócił w genialnym stylu i rozgrzał cały internet! Dokładnie 26 czerwca 2020 w sieci pojawiła się premiera najnowszego singla od BLACKPINK, który nosi tytuł How You Like That. Piosenka w zaledwie kilka godzin od publikacji zbierała fenomenalne opinie i kolosalną liczbę wyświetleń! Automatycznie pojawiła się także na jednym z czołowych miejsc na karcie na czasie na YouTube i utrzymuje się na niej do tej pory! How You Like That zdobył już 11 milionów polubień w serwisie YouTube i to w zaskakująco szybkim tempie, ponieważ tylko w kilka dni! BLACKPINK to zespół, który z pewnością może być dumny ze swojego nowego muzycznego dzieła, ponieważ cieszy się ono niesamowitą popularnością w sieci. BLACKPINK ma na swoim koncie kolejny rekord, któremu może chwalić się światu, ponieważ jak się okazuje hit How You Like That zebrał już 200 milionów wyświetleń na YouTube tylko w 7 dni!

BLACKPINK - How You Like That 

BLACKPINK 26 czerwca 2020 opublikował swój najnowszy singiel zatytułowany How You Like That! Znany girlsband może pochwalić się kolejnym sukcesem, ponieważ ich najnowszy hit zebrał 200 milionów wyświetleń w zaledwie 7 dni! To najszybszy teledysk w serwisie YouTube, który może pochwalić się takim wynikiem! 

Najnowsze