Dzień Matki 2020 - najlepsze obrazki i gify. Złóż swojej mamie oryginalne życzenia

2020-05-26 13:29
Dzień Matki 2020 - najlepsze obrazki i gify. Złóż swojej mamie oryginalne życzenia
Autor: pixabay.com Dzień Matki 2020

Już za kilka dni swoje święto będą obchodzić najlepsze kobiety na całym świecie, czyli nasze mamy! Ta wyjątkowa okazja nie tylko wymaga okazania szacunku, ale również warto tego dnia wywołać uśmiech na ich buziach. Idealne będą gify, a także obrazki z okazji Dnia Matki. Bądź oryginalny i złóż swojej mamie wyjątkowe życzenia. Inspiracje znajdziesz na ESKA.pl.

Dzień Matki 2020 w Polsce przypada co roku 26 maja. To bez wątpienia wielkie i przepiękne święto, najlepszych kobiet na świecie. Wdzięczność, szacunek, a także naszą miłość do nich, powinniśmy okazywać codziennie - nie tylko od święta! Jednak 26 maj to idealna okazja do świętowania. Tego dnia warto podarować coś naszym mamom, zabrać je w wyjątkowe miejsce lub złożyć ciekawe i oryginalne życzenia. Dzień Matki w Polsce jest tradycją przedwojenną. Co ciekawe, każdy kraj to święto obchodzi w innym czasie. Muttertag 2020 w Niemczech obchodzony był 10 maja, natomiast w Hiszpanii Dzień Mamy przypadał w tym roku na pierwszą niedzielę miesiąca.

W dalszej części artykułu, przygotowaliśmy dla czytelników ESKA.pl kolorowe gify oraz obrazki z okazji Dnia Matki. Dodatkowo podrzucamy Wam pomysły, jak możecie stworzyć je sami. Z pewnością tak oryginalne życzenia, ucieszą niejedną mamę!

 

Malowana filiżanka na Dzień Matki

Dzień Matki 2020 - obrazki i gify

Jeśli chcesz wysłać swojej mamie oryginalne życzenia, możesz to zrobić przez Messengera, Facebooka, Whatsapp'a, MMS-em lub innym źródłem. Darmowe i kolorowe obrazki z okazji Dnia Matki, bez problemu znajdziesz na platformie pixabay.com. Ciekawą opcją jest również stworzenie własnego obrazka. Pomocny będzie przy tym serwis Canva lub jego aplikacja, którą można pobrać na smartfony oraz tablety.

Poniżej przedstawiamy Wam najpiękniejsze ruchome obrazki, czyli gify z okazji Dnia Matki. Zainspirujcie się i złóżcie swoim ukochanym mamuśkom najlepsze i najbardziej oryginalne życzenia. Powodzenia!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze