Dzień Mamy 2020 - własnoręczne prezenty i pomysły na niespodziankę [TOP 5]

2020-05-11 13:06 EK
Dzień Mamy 2020 - własnoręczne prezenty i pomysły na niespodziankę [TOP 5]
Autor: pixabay.com

Już za kilkanaście dni swoje święto będą obchodzić nasze mamy! Ta wyjątkowa data wymaga nie tylko złożenia pięknych życzeń, ale również zapewnienia uśmiechu na ich twarzach. Pomóc nam w tym może własnoręcznie wykonany prezent! Jeśli nie dysponujemy zbyt dużym budżetem, to z pomysłem przychodzą prezenty diy. Na ESKA.pl znajdziesz najpiękniejsze inspiracje na Dzień Mamy.

Dzień Mamy 2020 to bez wątpienia przepiękne święto. Możemy jej wtedy pokazać, jak bardzo jest wyjątkowa - ale nie zapominajmy, że na taki gest zasługuje ona praktycznie każdego dnia! Dzień Matki w Polsce to tradycja przedwojenna, która obchodzona jest jako wyraz szacunku dla wszystkich mam. Data tego święta nie jest na całym świecie taka sama. To kiedy wypada, zależy od kraju. W Polsce Dzień Matki przypada co roku 26 maja. Z tej okazji dzieci kupują kwiaty, gotowe upominki ze sklepu, a najmłodsi robią laurki. Co jeśli w tym roku nasz budżet nieco się zmniejszył, nie mamy całkowicie pomysłu na prezent, albo po prostu nie chcemy podarować naszej mamie czegoś zwykłego? Przychodzimy wam z pomocą. Na ESKA.pl wybraliśmy dla was najlepsze inspiracje diy z okazji Dnia Mamy 2020. Nie są wcale trudne, a z pewnością uradują waszą mamę. Zobaczcie je poniżej i skorzystajcie! Wasza mama z pewnością bardzo się ucieszy.

Własnoręczny prezent na Dzień Mamy 2020 - jak zrobić?

Prezenty wykonane własnoręcznie płyną nie tylko prosto z serca, ale są naprawdę bardzo wyjątkowe. Mogą nie tylko dostarczyć wiele radości, ale również sporo wzruszeń! Co podarować mamie, aby pokazać jak bardzo ją kochamy? Wybraliśmy dla was TOP 5 najpiękniejszych prezentów, które zrobicie własnoręcznie.

Prezenty na Dzień Mamy [TOP 5]:

1. Podziękuj mamie za to, że jest najfajniejszą mamą na całym świecie i nie tylko! Stwórz dla niej słoik lub pudełko z malutkimi karteczkami, na których umieścisz np. kilka powodów dlaczego kochasz swoją mamę, lub dlaczego jest ona najfajniejsza na świecie. Kreatywność należy tylko i wyłącznie do ciebie.

2. Mix waszych wspólnych zdjęć w wyjątkowej, rozkładanej laurce. Taki prezent z pewnością ucieszy twoją mamę, a dodatkowo będzie zdobić komodę w jej sypialni.

3. Słodka laurka w postaci plakatu, z pewnością rozczuli waszą mamę. Aby ją stworzyć, potrzebujecie słodkości, kolorowych pisaków, a także większego bloku technicznego lub brystolu. Inspiracją może być dla was ta laurka. Do dzieła!

4. Bezterminowe kupony z okazji Dnia Mamy - to prezent, który możesz zrobić tanio i własnoręcznie. Potrzebujesz do tego tylko kolorowych kartek, ewentualnie drukarki, pisaków i nożyczek. Stwórz zabawne i miłe kupony, które następnie zapakujesz do koperty. Takie vouchery z pewnością będą bardzo kreatywne i przypadną do gustu twojej mamie.

5. Jeśli twoja mama jest miłośniczką herbaty, to taki prezent będzie strzałem w 10-tkę. Do jego stworzenia potrzebujesz tylko słoika, ewentualnie szklanej butelki, herbatę w torebkach ze sznureczkami, a także kolorowego bloku, nożyczek, kleju i pisaków. Prezent będzie wyglądać bardzo podobnie, jak propozycja numer 1. Z tym, że podziękowania czy powody umieszczamy na małych karteczkach, które następnie przyklejamy do herbaty.

Makijaż dla nastolatek na 2020 rok!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze