Dzień mamy - kartki i gify

i

Autor: pixabay.com

Dzień Mamy 2021 - kartki, gify. Złóż swojej mamie oryginalne życzenia

2021-05-26 8:24

Dzień Mamy to bez dwóch zdań piękne święto, które przypada na maj. Tra nieprzerwanie od wielu lat, a dzieci - małe czy też duże, składają im najpiękniejsze życzenia. Oprócz tego na ich ręce składają słodkości, bukiety pięknych kwiatów, a także laurki lub kartki okolicznościowe. Jeszcze inni wybierają gify, które przesyłają następnie swoim ukochanym mamom na Facebooku czy WhatsAppa.

Spis treści

  1. Dzień Mamy 2021 - kartki
  2. Dzień Mamy 2021 - gify

Dzień Mamy 2021 w Polsce przypada co roku 26 maja. Teraz będzie to środa i z pewnością na buzi każdej mamy pojawi się w tym dniu uśmiech. Nie ma się co dziwić, to przepiękna data, dzięki której każda rodzicielka może poczuć się wspaniale. Oczywiście swojej mamie należy okazywać szacunek nie tylko od święta, jednak w Dzień Mamy można obdarować ją tematycznymi niespodziankami. Z ciekawostek na temat Dnia Mamy warto wspomnieć, że w Polsce jest tradycja przedwojenna, a każdy kraj obchodzi je w innym czasie. Muttertag 2021 w Niemczech obchodzony był 10 maja, natomiast w Hiszpanii Día de la Madre przypadł w tym roku na pierwszą niedzielę miesiąca, czyli 2 maja.

Z okazji Dnia Mamy warto złożyć jej oryginalne życzenia. Pomocne będą w tym kartki i gify, które w mgnieniu oka można pobrać na swój telefon. Najfajniejsze obrazki i inspiracje, znajdziecie w dalszej części tego artykułu

Mama i babcia - typowe teksty. Czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Nie siedź na zimnym, bo...
Piosenki na Dzień Kobiet i nie tylko

Dzień Mamy 2021 - kartki

Gdzie znaleźć kartki online z okazji Dnia Mamy? Oczywiście laurki możemy zrobić własnoręcznie lub kupić gotowe kartki na poczcie. Co jeśli jednak chcemy wysłać je za pośrednictwem interenu? Spokojnie, mamy dla Was ciekawe rozwiązania. kartkę z okazji Dnia Mamy, możecie stworzyć sami w aplikacji Canva, gdzie znajdziecie multum darmowych szablonów. Jeśli jednak taka opcja nie wchodzi w grę, możecie wybrać jedną ze stron internetowych:

Dzień Mamy 2021 - gify

Jeśli chcesz wysłać swojej mamie oryginalne życzenia, skorzystaj z kolorowych i ruchomych gifów, które urozmaicą Twoją wiadomość. Poniżej znajdziesz najlepsze obrazki, które na pewno wpadną Ci w oko!