Dzień Chłopaka 2020 na wesoło - śmieszne życzenia i wierszyki

2020-09-30 9:51 Ewelina Kulasza
chłopak, mężczyzna
Autor: pixabay.com

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji warto jest złożyć bliskim osobom i nie tylko życzenia. Najlepiej sprawdzą się śmieszne wierszyki, które nie tylko mają swój urok, ale również mogą poprawić drugiej osobie mocno humor! Najlepsze i najśmieszniejsze życzenia, wierszyki, a także sms-y przeczytacie na ESKA.pl.

Dzień Chłopaka 2020 na wesoło - śmieszne życzenia i wierszyki. Jakie są najśmieszniejsze wierszyki i życzenia z okazji Dnia Chłopaka? Takich z pewnością poszukuje wiele pań i dziewczyn, które chcą swoim kolegom, braciom, bądź innym chłopakom złożyć nie dość, że oryginalne życzenia, to jeszcze zabawne. Śmieszne wierszyki nie tylko mają swój urok, ale również mogą poprawić humor niejednej osobie. Dzień Chłopaka w Polsce, co roku obchodzony jest 30 września. W 2020 roku data ta wypada w środę. Z tej okazji wiele dziewczyn nie tylko szuka pomysłu na niebanalny prezent, ale również interesują ich życzenia. Specjalnie dla was na ESKA.pl zebraliśmy najśmieszniejsze i najlepsze życzenia, wierszyki, sms-y z okazji Dnia Chłopaka. Wybierzcie te słowa, które najbardziej wpadną wam w oko i następnie wyślijcie je lub złóżcie osobiście kolegom, przyjaciołom, braciom lub innym chłopakom. Na pewno będą zachwyceni!

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dzień Chłopaka 2020 - śmieszne życzenia i wierszyki

Dzień Chłopaka 2020 na wesoło. Poznajcie poniżej śmieszne życzenia i wierszyki z okazji tego święta - oczywiście wszystko z przymrużeniem oka!

Śmieszne życzenia i wierszyki z okazji Dnia Chłopaka:

Śmiej się dużo, ucz się mało,na klasówkach ściągaj śmiało,bądź mądrzejszy niż komputer,szybszy niż japoński skuter.

_________________________________________

Przyjmij życzenia chłopie kochanyw dniu Twojego Święta od znajomej baby,niech Ci się spełnią wszystkie Twe marzeniai niech realne staną się pragnienia.

_________________________________________

Dzień Twój dziś się święciwięc życzę Ci tego co Cię kręcifull zabawy, dobrych chęciniech Cię licho złe nie nęcizłe przygody niech Cię minąoraz troski w dal odpłyną

_________________________________________

Bądź zawsze szczęśliwyI zawsze się śmiej!Gdy grozi Ci jedynka,No to z lekcji zwiej!

_________________________________________

W Dniu Chłopaka życzę Ci, abyś zawsze służył mi:SIŁĄ gdy popsuje się odkurzacz,ŚMIECHEM gdy mnie życie zacznie wkurzać,RADĄ gdy popadnę w wątpliwości,CIAŁEM gdy zapragnę też miłości!

_________________________________________

8 marca dałeś mi kwiatki i czekoladki, dziś ja ci daję talon na buziaczki. Możesz je odebrać dziś do północy, będzie w nich cały romantyzm tej nocy. W Dniu Chłopaka życzę Ci wszystkiego najlepszego!

_________________________________________

Diabełku mój kochany! Nastaw uszka, wystaw rogi, Bo mam Ci coś ciekawego do powiedzenia: Że czas płynie, świat się zmienia, A ja Cię Kocham bez wytchnienia! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka, Kochanie! 

_________________________________________

Żródło: wierszykolandia.pl, zyczenia.pl

Najnowsze