Malik Montana

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Dzieci nachodzą Malika Montanę w domu. Jego reakcja mówi o nim wszystko!

2023-03-17 15:43

Popularność ma zarówno swoje blaski jak i cienie. Jedną z tych nieco uporczywych rzeczy zdecydowanie jest brak prywatności. Ostatnio przekonał się o tym Malik Montana. Jego sen został zakłócony przez młode fanki, które dobijały się do mieszkania z prośbą o autograf. Nie uwierzycie, w jaki sposób zachował się raper!

Dzieci nachodzą Malika Montanę w domu i proszą o autografy. Młode fanki, zapewne do końca nieświadome tego, że nawet te najbardziej rozpoznawalne osoby potrzebują chwili odpoczynku, zdobyły adres rapera i zdecydowały się do niego pojechać. Dziewczynki liczyły na to, że uda im się chwilę porozmawiać ze swoim idolem i zdobyć podpis. Nie spodziewały się jednak, że kiedy rano dobijały się do mieszkania Malika, obudziły go. Raper otworzył drzwi, by zobaczyć o co dokładnie chodzi i dlaczego pod mieszkaniem jest kilka osób. Jego reakcja na zachowanie dziewczynek mówi o nim bardzo dużo. Wygląda na to, że Mailk Montana naprawdę lubi swoich fanów i stara się zachować spokój nawet w sytuacji, która nie jest dla niego komfortowa.

Marcin Dubiel szczerze o Lexy. Zdradził, czy chciałby do niej wrócić

Nowy duet Taconafide i SB Maffiji? | Dokończ Piosenkę #6

Malik Montana - fani pod drzwiami

Wiele osób na miejscu rapera mogłoby się zdenerwować. Zapewne część zadzwoniłaby nawet na policję informując, że ktoś ich nachodzi i zakłóca spokój. Jednak Malik wykazał się ogromną wyrozumiałością i cierpliwością. Pod drzwiami do jego mieszkania stały cztery dziewczynki w wieku około 10 lat. Po tym, jak zapytał dlaczego nachodzą go w domu, okazało się, że małe fanki chciały zdobyć od niego autograf.

I wy tak pukacie i mnie budzicie rano o to?

Słychać, że raper był bardzo zaspany i dziewczynki najprawdopodobniej rzeczywiście go obudziły. Pomimo tego był dla nich bardzo miły.

Macie kartkę i długopis?

No właśnie nie mamy...

Malik Montana poprosił je, aby chwilę zaczekały tak, by mógł się ogarnąć po tym, jak chwilę wcześniej został obudzony. Postanowił również poszukać długopisu, by móc rozdać im autografy.

Lexy zirytowana zachowaniem Natsu. Jej odpowiedź była jednoznaczna

Dziewczyny nie mam długopisu, ale macie płytę każda. (...) Nie pukajcie już więcej i nie dzwońcie. Spać chcę. Buziaczki.

Trzeba przyznać, że Malik Montana ma ogromny szacunek do swoich fanów. Nawet tych, którzy naruszają jego prywatność. Wiele osób jest pod wrażeniem tego, jak zachował się raper.

nie jeden wyszedł by nawrzeszczal i zamknął drzwi a tu proszę stoicki spokoj a jeszcze dzieciaki prezent dostały

zachowanie malika jest imponujące większość by się wydarła na nie I zrobiła aferę pod zasięgi

Mega mile. Giga podziwiam za podejście. Co jak co ale Malik mega się zachował

Która gwiazda jest twoją bratnią duszą? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Wolisz muzykę, filmy czy imprezy?