Dzieci Anny Przybylskiej - co wiemy o Oliwii, Szymonie i Janie? Ile mają lat? Jak wyglądają?

2022-10-05 16:33
Anna Przybylska
Autor: AKPA Dzieci Anny Przybylskiej - co o nich wiadomo?

Dzieci Anny Przybylskiej od lat są obiektem zainteresowania mediów. Ich matka była jedną z najbardziej lubianych przez publiczność aktorką, a jej odejście zabolało wielu fanów. Zmarła 5 października 2014 roku. Internauci są ciekawi, co aktualnie dzieje się z jej potomstwem. Co wiadomo o Oliwii Bieniuk, Szymonie Bieniuku i Janie Bieniuku?

Dzieci Anny Przybylskiej bardzo się zmieniły od czasu śmierci mamy. Kiedy aktorka zmarła, jej pociechy były jeszcze małymi dziećmi. Jesienią 2014 roku cała Polska współczuła mężowi Anny - Jarosławowi Bieniukowi. Trzymali też za niego kciuki, aby poradził sobie z wychowaniem dzieci. Teraz ich córka Oliwia jest już dorosłą kobietą, Szymon zbliża się do pełnoletności, a syn Jan zaczął nastoletnie lata życia. W ostatnim czasie w mediach było głośno o rodzinie Bieniuków. Często pojawiali się na eventach czy w programach telewizyjnych. Wielokrotnie wspominali też zmarłą Annę Przybylską. Jak teraz wyglądają Oliwia, Szymon i Jan? Co się u nich dzieje?

ZOBACZ TAKŻE: Zwiastun filmu o Przybylskiej. Piosenka Sylwii Grzeszczak wzrusza do łez!

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Dzieci Anny Przybylskiej - Oliwia Bieniuk

Oliwię Bieniuk z pewnością kojarzą wszyscy ci, którzy śledzą media plotkarskie. Córka Anny Przybylskiej stała się celebrytką, o której chętnie rozpisują się portale internetowe. Brała też udział w Tańcu z gwiazdami. Wiele osób porównuje ją do mamy. Oliwia w 2022 roku skończy 20 lat i jest piękną kobietą. Na Instagramie śledzi ją ponad 260 tysięcy osób.

Dzieci Anny Przybylskiej - Szymon Bieniuk

Szymon Bieniuk ma 16 lata, a już za kilka miesięcy skończy 17. W 2013 , czyli rok przed śmiecią matki, wystąpił w polskiej komedii Bilet na księżyc. Na razie nie zdecydował się jednak na karierę aktorską. Szymona po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć publicznie w Tańcu z gwiazdami, gdzie kibicował swojej siostrze.

Sonda
Obejrzysz film dokumentalny o Ani Przybylskiej?

Dzieci Anny Przybylskiej - Jan Bieniuk

Jan Bieniuk jest najmłodszy z trójki rodzeństwa. Ma 11 lat i dopiero zaczyna swoje nastoletnie życie. Nie wiele wiadomo na temat jego życia, jednak najprawdopodobniej nie różni się ono od zwykłego dziecka w jego wieku. Można go zobaczyć na rodzinnym zdjęciu, które zamieszczamy niżej.

Rodzina Bienuków
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jan Bieniuk.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze