Szymon Bieniuk - kim jest brat Oliwii Bieniuk? Wiek, wzrost, Instagram, rodzina, Anna Przybylska, Bilet na księżyc

2021-09-27 16:19
Szymon Bieniuk
Autor: WBF

Szymon Bieniuk to nastolatek, który niespodziewanie stał się znany wśród Polaków. Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pojawił się na ekranach Polsatu, aby wspierać swoją siostrę Oliwię Bieniuk w programie Taniec z gwiazdami. Z pewnością wiele osób szuka informacji na jego temat. Kim jest Szymon Bieniuk?

Szymon Bieniuk - kim jest brat Oliwii Bieniuk? Wiek, wzrost, Instagram, rodzina, Anna Przybylska, Bilet na księżyc. To informacje, których szukają Polacy. Niektórzy chcą dowiedzieć się więcej na temat brata Oliwii Bieniuk oraz syna Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Wymienione wcześniej hasła to frazy, których internauci najczęściej potrzebują, kiedy próbują dowiedzieć się więcej na temat Szymona Bieniuka. Oto najważniejsze informacje o nastolatku.

Szymon Bieniuk - wiek, wzrost

Ile lat ma Szymon Bieniuk? To informacja, którą chcą poznać internauci. Wiadomo, że Szymon jest nastolatkiem, ale ile dokładnie ma lat? Okazuje się, że chłopak urodził się w 2006 roku. Oznacza to, że w 2021 skończył 15 lat. Nie ma jednak żadnych informacji na temat jego wzrostu.

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę

Szymon Bieniuk - Anna Przybylska, rodzina

Szymon Bieniuk znany jest jako członek rodziny Bieniuków. Jest synem znanego aktora Jarosława Bieniuka oraz zmarłej aktorki Anny Przybylskiej, która lata temu była wielką gwiazdą polskich seriali i filmów. Jego starszą siostrą jest Oliwia Bieniuk. Ma także młodszego brata - Jana.

Szymon Bieniuk - Instagram

Szymon Bieniuk podobnie jak zdecydowana większość nastolatków ma konta w mediach społecznościowych. Nie brakuje go także na Instagramie. Można go tam znaleźć pod nazwą @bieniuk_szymon. Chłopiec ma ponad 5 tysięcy obserwujących.

Sonda
Czy Szymon Bieniuk jest podobny do Anny Przybylskiej?

Szymon Bieniuk - Bilet na księżyc

Wiele osób nie wie, że Szymon Bieniuk ma za sobą już jeden udział w filmie. W 2013 roku w wieku 7 lat wystąpił w polskiej komedii Bilet na księżyc. Zagrał tam syna bohaterki o imieniu Halina, którą grała... jego matka Anna Przybylska. Od tamtej pory Szymon nie pojawił się w żadnej fabularnej produkcji,

Najnowsze