Dyniara i jesieniara, czyli to co jest modne w sieci. Dzięki takim zdjęciom możesz zdobyć popularność [GALERIA]

2020-10-06 13:22
Dyniara i jesieniara
Autor: Screen z YouTube/moonlove

Oficjalnie mamy jesień! Teraz każda dziewczyna może zmienić garderobę z letniej na jesienną, a także robić nowe fotki na Instagram. Po upalnym lecie i zdjęciach w rzepaku, zbożu czy w lawendach, przyszła pora na kolorowe liście i dynie. Kim jest jesieniara i dyniara? Jakie zdjęcia są teraz modne w sieci? Inspiracje podrzucamy wam na ESKA.pl.

Dyniara i jesieniara, czyli to co jest teraz modne w sieci. Jesień oficjalnie się rozpoczęła, dlatego na Instagramie nie zobaczymy już zdjęć na polach lawendowych, w rzepaku, czy też w zbożu. Teraz przyszedł czas na kolorowe liście, barwne jesienne krajobrazy oraz dynie i ciepłe swetry. Jak mieć modne konto na Instagramie, które będzie obserwowane przez wielu użytkowników? To bardzo proste! Wystarczy iść za trendami, ale być w tym całym sobą! Jesienna aura i klimat będzie sprzyjał teraz każdej dziewczynie, do zrobienia ciekawych ujęć na Instagram. Odpowiednie jesienne hashtagi i jesienne zdjęcia mogą zrobić wielką magię!

Na Instagramie powoli zaczyna się sezon na sesje na farmach dyniowych, zdjęcia w liściach, ciepłe swetry i skarpety, dyniowe latte, świeczki oraz elementy nawiązujące do jesiennego klimatu. Co ciekawe, to wszystko opisuje tzw. jesieniary i dyniary, które takimi fotkami robią w sieci wielkie wow! Absolutnym hitem stały się jednak zdjęcia z dyniami, które królowały w sieci rok temu. Możemy wam zdradzić, że w 2020 roku również będzie na to szał! Zobaczcie nasze inspiracje poniżej. Takie fotki musicie mieć na swoim profilu!

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Najmodniejsze zdjęcia na Instagramie - jesień 2020

Jak mieć modne konto na Instagrmie? Wystarczy trochę spójności, oryginalności oraz ciekawych ujęć. Teraz wiele z was ma ku temu okazję. Jesień jest piękna, dlatego warto korzystać z jej uroków. Dyniary i jesieniary do boju! W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze inspiracje na zdjęcia, które zrobią furorę na Instagramie. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze