Dyniara i jesieniara, czyli to co jest modne w sieci. Dzięki takim zdjęciom możesz zdobyć popularność [GALERIA]

2020-10-06 13:22 Ewelina Kulasza
Dyniara i jesieniara
Autor: Screen z YouTube/moonlove

Oficjalnie mamy jesień! Teraz każda dziewczyna może zmienić garderobę z letniej na jesienną, a także robić nowe fotki na Instagram. Po upalnym lecie i zdjęciach w rzepaku, zbożu czy w lawendach, przyszła pora na kolorowe liście i dynie. Kim jest jesieniara i dyniara? Jakie zdjęcia są teraz modne w sieci? Inspiracje podrzucamy wam na ESKA.pl.

Dyniara i jesieniara, czyli to co jest teraz modne w sieci. Jesień oficjalnie się rozpoczęła, dlatego na Instagramie nie zobaczymy już zdjęć na polach lawendowych, w rzepaku, czy też w zbożu. Teraz przyszedł czas na kolorowe liście, barwne jesienne krajobrazy oraz dynie i ciepłe swetry. Jak mieć modne konto na Instagramie, które będzie obserwowane przez wielu użytkowników? To bardzo proste! Wystarczy iść za trendami, ale być w tym całym sobą! Jesienna aura i klimat będzie sprzyjał teraz każdej dziewczynie, do zrobienia ciekawych ujęć na Instagram. Odpowiednie jesienne hashtagi i jesienne zdjęcia mogą zrobić wielką magię!

Na Instagramie powoli zaczyna się sezon na sesje na farmach dyniowych, zdjęcia w liściach, ciepłe swetry i skarpety, dyniowe latte, świeczki oraz elementy nawiązujące do jesiennego klimatu. Co ciekawe, to wszystko opisuje tzw. jesieniary i dyniary, które takimi fotkami robią w sieci wielkie wow! Absolutnym hitem stały się jednak zdjęcia z dyniami, które królowały w sieci rok temu. Możemy wam zdradzić, że w 2020 roku również będzie na to szał! Zobaczcie nasze inspiracje poniżej. Takie fotki musicie mieć na swoim profilu!

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Najmodniejsze zdjęcia na Instagramie - jesień 2020

Jak mieć modne konto na Instagrmie? Wystarczy trochę spójności, oryginalności oraz ciekawych ujęć. Teraz wiele z was ma ku temu okazję. Jesień jest piękna, dlatego warto korzystać z jej uroków. Dyniary i jesieniary do boju! W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze inspiracje na zdjęcia, które zrobią furorę na Instagramie. 

Najnowsze