Top 3 karty na czasie 09.03.2020: aż dwie produkcje od Ekipy na szczycie

i

Autor: Screen z youtube.com/watch?v=eOaXM7DbeZQ Top 3 karty na czasie 09.03.2020: aż dwie produkcje od Ekipy na szczycie

Dwie produkcje od Ekipy Friza na szczycie! Top 3 karty na czasie 9.03.2020

2020-03-09 10:53

Wysokie miejsce na karcie na czasie to niekwestionowany zaszczyt dla naszych rodzimych youtuberów. Część z nich była na jej szczycie niejednokrotnie, ale w marcu rządzi Friz. 9 marca aż dwie produkcje od Ekipy znalazły się na szczycie. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Youtubowa karta na czasie pokazuje, czym interesują się użytkownicy najpopularniejszej platformy wideo w Polsce. To właśnie w serwisie YouTube możemy oglądać teledyski raperów, gwiazd pop czy disco i dance, a także nagrania naszych ulubionych youtuberów. Coraz częściej to właśnie influencerzy podbijają szczyt karty na czasie. 9 marca 2020 roku aż dwie produkcje należą do jednej Ekipy, która w miniony weekend ewidentnie przejęła YouTube. O tym pisaliśmy Wam na ESKA.pl.

EKIPA podbiła kartę na czasie

Friz, który 8 marca skończył daily vlogi na swoim kanale zorganizował niespodziankę dla swoich przyjaciół i w ogrodzie EKIPY postanowił zorganizować koncert Żabsona. To właśnie ten film, który został opublikowany o godzinie 20:00 stał się numerem jeden karty na czasie w serwisie YouTube. Drugi film, który podbił internet i znalazł się na drugim miejscu karty na czasie, to utwór stworzony przez Poczciwego Krzycha i Mini Majka. O tym przeczytacie na ESKA.pl. Gratulujemy Frizowi i całej Ekipie podbicia internetów :)

Karta na czasie - kontrowersyjne zwycięstwo Szpilki!

Numerem trzy karty na czasie na polskim YouTube, jest kontrowersyjne zwycięstwo Artura Szpilki w Łomży, w trakcie KBN 10. Polak wygrał z Siergiejem Radczenką.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE