Kto wygrał 9. edycję Voice of Poland? WYNIKI finału 1.12.2018

2018-12-01 23:24
The Voice of Poland 9
Autor: VIPHOTO/East News Trenerzy The Voice of Poalnd

Znamy już wyniki 9 edycji The Voice of Poland! Na ESKA.pl dowiecie się, kto wygrał, a także jakie miejsca zajęli pozostali uczestnicy.

Kto wygrał Voice of Poland 9? Wyniki finału 1.12.2018 interesują wszystkich tych, którzy nie mogli obejrzeć rozstrzygnięcia programu. Ostatni odcinek muzycznego show był pełen emocji! Marcin Sójka, Maksymilian Kwapień, Natalia Zastępa i Ania Deko przygotowywali się do trzech rund. Po każdej odpadała jedna osoba. Jak wyglądały ostateczne wyniki?

Wyniki The Voice of Poland 9

Rywalizację w finale The Voice of Poland 9 podzielono na 3. etapy: w pierwszym starciu każdy z uczestników zaśpiewał wspólny duet z Trenerem oraz cover angielskiej piosenki. W rundzie drugiej wybrana trójka zaprezentowała kultowe polskie przeboje, a na ostatniej prostej dwójka uczestników zaśpiewała swoje debiutanckie single.

Pierwszy etap zakończył się odpadnięciem Maksymiliana. Wokalista zaśpiewał Whole Lotta Love z Grzegorzem, a potem Born To Be Wild. W drugim pożegnaliśmy Anię Deko, która wykonała piosenkę Za Późno - wielki hit Kayah. Wszystko miało się rozstrzygnąć pomiędzy Natalią a Marcinem. Oboje zaśpiewali swoje single. Ostatecznie widzowie zdecydowali, że na zwycięstwo zasłużył Marcin Sójka! Wokalista zaśpiewał piosenkę Zaskakuj Mnie, która znajdzie się na jego solowej płycie.

Marcin Sójka - TEKST piosenki Zaskakuj mnie

Miejsca finalistów The Voice of Poland 9:

  • Marcin Sójka
  • Natalia Zastępa
  • Ania Deko
  • Maksymilian Kwapień
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze