Dua Lipa - tłumaczenie Future Nostalgia. O czym jest nowy hit gwiazdy?

2019-12-13 14:39 MK
Dua Lipa
Autor: Rex Features/East News

Lata 2010 - 2019 to czas, kiedy w muzyce pop pojawiło się wiele nowych twarzy. Jedną z nich jest brytyjska wokalistka Dua Lipa, która szturmem wdarła się na szczyty list przebojów na całym świecie. Aktualnie, artystka przygotowuje się do wydania swojego drugiego albumu. Drugim kawałkiem go zapowiadającym jest numer Future Nostalgia. O czym Dua śpiewa w nowej piosence? Zobacz tłumaczenie tekstu już teraz na ESKA.pl.

Dua Lipa - tłumaczenie piosenki Future Nostalgia jest już dostępne na ESKA.pl! Ten rok z pewnością był bardzo udany dla brytyjskiej wokalistki. Nie dość, że jej single pochodzące z wydanego w 2017 roku wciąż odnosiły spore sukcesy, to artystka zaprezentowała też przedsmak tego, co znajdzie się na jego następcy. Po wielkim sukcesie płyty zatytułowanej po prostu Dua Lipa, fani muzyki popularnej z niecierpliwością wyczekują nowego wydawnictwa tej gwiazdy. Ich apetyt jeszcze bardziej zaostrzył wydany niedawno singiel Don't Start Now, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno wielbicieli twórczości Duy, jak i krytyków muzycznych. W niewiele ponad miesiąc, zmysłowy klip, jaki został nakręcony do piosenki, przekroczył liczbę 64 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Wszystko wskazuje na to, że następny singiel zapowiadający krążek gwiazdy również sobie świetnie poradzi. Piosenka Future Nostalgia, podobnie do Don't Start Now, inspirowana jest brzmieniem charakterystycznym dla poprzedniej epoki. O czym gwiazda w niej śpiewa?

Dua Lipa - tłumaczenie Future Nostalgia

Tłumaczenie utworu Future Nostalgia z pewnością pozwoli wam zrozumieć, co Dua Lipa chciała nim przekazać. Kawałek miał swoją premierę w piątek, 13 grudnia 2019 roku i z miejsca podbił serca fanów gwiazdy na całym świecie. Poniżej prezentujemy jego tekst przetłumaczony na język polski.

Chcesz ponadczasową piosenkę
Ja chcę zmienić grę
Jak nowoczesna architektura
John Lautner idzie w twoją stronę
Wiem, że lubisz to jeść, bo Jeff's zrobił to cholerstwo
Chcesz to podkręcić
Future Nostalgia to nazwa

Wiem, że umierasz, próbując mnie rozgryźć
Moje imię jest na końcu twojego języka
Nie przestawaj mówić
Chcesz przepis, ale nie radzisz sobie z moim dźwiękiem
Moim dźwiękiem, moim dźwiękiem

Nieważne, co robisz
Dostanę to bez ciebie
Wiem, że nie jesteś przyzwyczajony do żeńskiej alfa
Nieważne, co robisz x2

Nie możesz być wędrowcem, jeśli mieszkasz w szklanym domu
Mów tak dalej, pewnego dnia wybuchniesz
Nie możesz być zgorzkniały, jeśli jestem tutaj, pokazując moją twarz
Chcesz teraz, żeby tak wyglądał, pozwól, że dam ci przedsmak

Nie możesz tego zrobić, jeśli nie jesteś do tego stworzony
Nie możesz tego zrobić, jeśli nie jesteś do tego stworzony
Nie mogę cię zbudować, jeśli nie jesteś wystarczająco twardy
Nie mogę nauczyć mężczyzny, jak nosić spodnie

Najnowsze