Dua Lipa - piosenka Levitating największym hitem w historii? Wyprzedził ją tylko jeden numer!

2021-10-27 12:19
Dua Lipa
Autor: Youtube.com/Dua Lipa

Dua Lipa w ciągu ostatniego roku podbijała listy przebojów takimi piosenkami jak Don't Start Now, Physical, Break My Heart, Love Again czy Levitating. To właśnie ta ostatnia piosenka może okazać się największym hitem nie tylko w jej karierze, ale w historii! Wskazywać na to ma jej długa obecność w prestiżowym notowaniu. Pokonać musi tylko jeden utwór!

Dua Lipa - piosenka Levitating największym hitem w historii? Wyprzedził ją tylko jeden numer! Dua Lipa to bez wątpienia jedna z największych gwiazd muzyki pop ostatnich lat. Niespodziewanie brytyjska wokalistka o bałkańskich korzeniach podbiła listy przebojów na całym świecie. Jej kariera rozpoczęła się od albumu, na którym znalazły się takie hity jak Be the One, Hotter than Hell, Blow Your Mind (Mwah), New Rules czy IDGAF. Ten projekt przyniósł jej nie tylko wielką sławę, ale także jej pierwszą nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy nowy artysta. Po tym jej kariera nabrała jeszcze większego tempa. Jej drugi album Future Nostalgia okazał się jeszcze większym hitem i sprawił, że Dua stała się wyznaczniczką trendów w świecie muzyki pop. Teraz okazuje się, że może osiągnąć nowy rekord! Levitating stanie się największym hitem w historii?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.10.2021

Dua Lipa - Levitating największym hitem?

Levitating to bez wątpienia jeden z największych popowych hitów ostatnich lat. Okazuje się jednak, że może stać się największym hitem w historii. Piosenka 40. tydzień z kolei znalazła się w pierwszej dziesiątce prestiżowego notowania Billboard 200. To drugi taki przypadek w historii. Więcej tygodni był tam jedynie kawałek Blinding Lights w wykonaniu The Weeknda. Dua może jednak pobić ten rekord, ponieważ Levitating nadal świetnie radzi sobie w radiach oraz utrzymuje się na szczytach list w streamingu. Czy tak się stanie, przekonamy się wkrótce.

Dua Lipa w Polsce

Wiele osób nie wie, że Dua Lipa już wkrótce wystąpi w Polsce. Niedawno ogłoszono, że brytyjska gwiazda będzie headlinerką Open'er Festival 2022, który odbędzie się w Gdyni już w lipcu przyszłego roku. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze