Daria jak Dua Lipa! Ten wykon w ESKA Live powala na kolana

2021-10-15 13:49
Daria jak Dua Lipa! Ten wykon w ESKA Live powala na kolana
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Daria jak Dua Lipa! Ten wykon w ESKA Live powala na kolana

Daria wykonała swoje największe hity w trakcie koncertu ESKA Live. Oprócz tego, dała poznać się jako uzdolniona młoda artystka, która na naszej multimedialnej scenie zaprezentowała również utwór, którego nikt się nie spodziewał! Koniecznie musicie zobaczyć ten wykon w trakcie ESKA Live Darii na ESKA.pl.

Daria to wyjątkowa, młoda, uzdolniona dziewczyna, która dała się poznać świetnymi wykonaniami swoich hitów w trakcie sesji koncertowej ESKA Live. Na naszej multimedialnej scenie zaprezentowała również kawałek, którego nikt się nie spodziewał. Ta wokalistka ma naprawdę ogromny talent! Posłuchajcie jak brzmi Daria w tym wyjątkowym wykonie tylko na ESKA.pl.

Daria - piosenka Paranoia pierwszy raz na żywo! Odpal ESKA Live

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Daria - kim jest?

Daria Marcinkowska ma 25 lat i pochodzi z Lazisk Górnych (miejscowość w województwie śląskim). Śpiewa od 7. roku życia, kiedy to zapisała się do przykościelnej scholi. Od zawsze wiedziała, że będzie śpiewać i stara się zrobić wszystko, by stało się to na profesjonalnym poziomie. Pomimo tego, że w swoim życiu próbowała wielu styli muzycznych (szkoliła się między innymi operowo) zdecydowała oddać się muzyce popularnej i stworzyła swój własny materiał. Zaraz po maturze wyjechała na studia aktorskie do Londynu, które jednak rzuciła po roku i rozpoczęła wokalistykę na London College of Music (BIMM School). Ukończyła ją w ubiegłym roku. W Londynie grała koncerty na wielu legendarnych scenach, takich jak: O2 Shepherds Bush, Omeara czy The Troubadour oraz miała możliwość współpracy z wieloma szanowanymi producentami branży muzycznej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze