Dua Lipa ogłasza tajemniczy projekt! Czym zaskoczy swoich fanów?

Dua Lipa
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Dua Lipa ogłasza swoim fanom tajemniczy projekt! Czym tym razem zaskoczy swoją wierną publiczność? Więcej o projekcie inspirowanm klubem nocnym Studio 54 zdradzamy już teraz na ESKA.pl!

Dua Lipa nie przestaje zaskakiwać swoich fanów, nawet w dobie pandemii koronawirusa. Wokalistka ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych swój nowy tajemniczy projekt o nazwie Studio 2054, o którym na tę chwilę nie zdradza zbyt wiele informacji. O co chodzi w tajemniczym projekcie, o którym fani nie mogą przestać dyskutować w sieci? Dua Lipa ewidentnie chce zrobić dużą niespodziankę swojej wiernej publiczności, ponieważ sam projekt jest niezwykle tajemniczy, a w internecie nie można znaleźć a nim zbyt wielu informacji. Sama piosenkarka podaje w mediach społecznościowych, że więcej wiadomości na temat nadchodzącego projektu Studio 2054 pojawi się 28 października 2020 roku, czyli lada moment! Wiemy na pewno, że projekt piosenkarki o nazwie Studio 2054 inspirowany jest klubem nocnym Studio 54. 

Dua Lipa - projekt Studio 2054

Dua Lipa jest właśnie w trakcie przygotowań do swojego najnowszego projektu, który nosi nazwę Studio 2054. Wokalistka stworzyła stronę internetową, na którą zaprasza wszystkich swoich fanów, aby wspólnie z nią odliczali minuty i sekundy do nadchodzącego tajemniczego wydarzenia. Po udostępnieniu swojego e-maila można liczyć na atrakcyjne ceny biletów oraz najlepszy dostęp do projektu artystki.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze