Viki Gabor walczy z Dua Lipą! Wielkie starcie fanki z idolką

2020-09-04 12:13
Viki Gabor i Dua Lipa
Autor: YouTube/Viki Gabor & Dua Lipa

Występ na Eurowizji Junior otworzył Viki wrota do wielkiej kariery. Na tyle wielkiej, że młoda wokalistka może dziś rywalizować z jedną z najpopularniejszych zagranicznych wokalistek, jaką jest Dua Lipa. Obie piosenkarki powalczą w plebiscycie organizowanym przez miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji. O szczegółach tej zaskakującej rywalizacji przeczytacie na ESKA.pl.

Viki Gabor z Kayah i Dua Lipa walczą o ten sam tytuł! Jak co roku, Stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji organizuje plebiscyt OGAE Song Contest, w którym wyłaniana jest najlepsza piosenka roku nagrana przez europejskiego wykonawcę. Decyzją jego członków o zwycięstwo dla naszego kraju ponownie zawalczy reprezentantka Polski na Eurowizji Junior - trzynastoletnia Viki Gabor. Tym razem jednak nie sama. Polscy fani zdecydowali, że piosenką, z którą wokalistka będzie poddawana ocenie zagranicznym oddziałom OGAE będzie jej numer nagrany we współpracy z Kayah, czyli Ramię w ramię.

OGAE Song Contest odbywa się od 1986 roku. Polsce udało się wygrać tylko raz. W 1998 roku, decyzją członków Stowarzyszenia Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji, zwyciężyła Natalia Kukulska z piosenką Im więcej ciebie, tym mniej. Czy Viki i Kayah zapewnią nam kolejne zwycięstwo? O zwycięstwo walczy również Dua Lipa!

Viki Gabor kiedyś i dziś

Viki Gabor kontra Dua Lipa

Viki Gabor nigdy nie ukrywała, że jedną z jej największych inspiracji jest właśnie brytyjska wokalistka. Słychać to między innymi na jej debiutanckim albumie, który ukazał się 4 września 2020 roku. Teraz wokalistki staną ramię w ramię i zawalczą o tytuł najlepszej europejskiej piosenki. W rywalizacji weźmie udział łącznie 28 artystów. Dua Lipa walczy o zwycięstwo ze swoim hitem Physical. Wyniki mamy poznać do końca października.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze