Dua Lipa lepsza od Ariany Grande?! Nowe osiągnięcie mocno na to wskazuje

2021-03-18 10:18 ek
Dua Lipa Ariana Grande
Autor: ImagePressAgency/face to face, VALERIE MACON/AFP/EastNews

Dua Lipa i Ariana Grande to dwie artystki, które rządzą w branży muzycznej dosłownie na całym świecie! Piosenki, które wydają szybko stają się hitami i gromadzą ogromne ilości wyświetleń w sieci. Czy Dua Lipa jest lepsza od Ariany Grande? Nowy sukces mocno na to wskazuje, ale czy na pewno? Sami zobaczcie!

Dua Lipa i Ariana Grande rządzą w branży muzycznej bez żadnego ale. To dwie wokalistki, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich piosenki brzmią w Polsce w niejednej stacji radiowej, w tym oczywiście w Radiu ESKA. Kiedy tylko zbliżają się premiery ich singli, fani szaleją z radości i odliczają czas do wielkich dni. Pojawiające się teledyski w mgnieniu oka gromadzą na YouTube milionowe odsłony i zyskują miano prawdziwych hitów. Tak jest w przypadku nie tylko Ari, która nie raz pokazała na co ją stać, ale także Dua Lipy. W nocy z 14 na 15 marca, odbyły się najbardziej prestiżowe nagrody w przemyśle muzycznym, czyli Grammy. Co ciekawe, Dua Lipa nominowana była aż w pięciu kategoriach, a w jej ręce powędrowała nagroda za najlepszy album wokalny pop - Future Nostalgia. Natomiast Ari nominowana była raz, razem z Lady Gagą w kategorii najlepsze wykonanie duet/zespół pop. Mowa oczywiście o kawałku Rrain on Me, który zwyciężył. Teraz jak się okazuje, Dua Lipa ma na swoim koncie nowy sukces. Czy jest lepsza od Ariany Grande?

Piosenki, które są do siebie podobne

Dua Lipa lepsza od Ariany Grande?!

Ariana Grande może pochwalić się ogromnym gronem fanów na Instagramie. Amerykańską artystkę obserwuje ponad 227 milionów osób, natomiast Dua Lipę blisko 62 miliony followersów. Różnica jest ogromna, podobnie jak na YouTube, gdzie kanał Ari subskrybuje 47, 4 mln osób, a Dua Lipę 17, 2 mln. Ale nie o tym mowa. Wchodząc na Spotify obu artystek można zauważyć, że w tym miesiącu Ariana Grande miała 60 228 731 słuchaczy, natomiast Dua Lipa 62 903 680. Co więcej, gwiazda hitu Don't Start Now osiągnęła tam jeszcze jeden sukces. Mowa o albumie Dua Lipa, który ma ponad 8 miliardów odtworzeń właśnie na Spotify. Zaskoczeni? To pierwszy kobiecy album w historii, któremu udało się dokonać takiego sukcesu.

Najnowsze