Dua Lipa płytą Future Nostalgia zabrała nas do przyszłości serwując muzykę w stylu retro!

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Dua Lipa płytą Future Nostalgia zabrała nas do przyszłości serwując muzykę w stylu retro!

Dua Lipa zaatakowana przez fana? Jest nagranie

2021-03-22 12:52

Dua Lipa to jedna z najchętniej słuchanych gwiazd popowych ostatnich lat. W marcu 2021 jej płyta Future Nostalgia dostała nagrodę Grammy. 2 lata wcześniej sama gwiazda dostała nagrodę jako Najlepsza nowa artystka. Nic więc dziwnego, że Brytyjka podróżuje po świecie w celu promocji swoich utworów. Ostatnio była w Meksyku. Tam doszło do nieprzyjemnego incydentu. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie.

Dua Lipa podbija listy przebojów. Jej piosenki Don't Start Now, Physical, Break My Heart i Levitating w ciągu ostatniego roku można było usłyszeć w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Także jej debiutancki album nadal bije rekordy. Ostatnio stał się pierwszą płytą kobiecą, która osiągnęła 8 miliardów odtworzeń na Spotify. Jeszcze kilka lat temu nieznana nikomu wokalistka z Wielkiej Brytanii aktualnie jest międzynarodową gwiazdą. Według wielu to ona teraz wyznacza trendy w muzyce pop. Wszystkie te sukcesy sprawiły, że Dua Lipa ma mnóstwo fanów. W niektórych przypadkach przeradza się to w bycie psychofanem, co jest bardzo niebezpieczne. Piosenkarka przekonała się o tym podczas ostatniej wizyty w Meksyku. Kiedy wychodziła z hotelu rzucił się na nią mężczyzna. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Niżej można zobaczyć nagranie pokazujące tę sytuację.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.03.2021

Dua Lipa - co robiła w Meksyku?

Wielu fanów piosenkarki zastanawia się, co Dua Lipa robiła w Meksyku. Aktualnie z powodu pandemii koronawirusa należy wykluczyć wszelkie koncerty. Gwiazda nie pojawiła się także w żadnej meksykańskiej stacji radiowej czy telewizji. Nieoficjalne informację wskazują, że Brytyjka pojechała do kraju Azteków na nagranie tajnego projektu. Nie wiadomo jednak, czy chodzi o muzykę. Ostatnio deklarowała, że myśli nad pracą aktorki. Miała już nawet dostać pierwsze propozycje.

Dua Lipa - wiek, wzrost pochodzenie, prawdziwe imię

Dua Lipa urodziła się 22 sierpnia 1995 roku w Londynie. Jej rodzina nie pochodzi jednak z Wielkiej Brytanii. Emigrowali z Prisztiny, a więc piosenkarka pochodzi z rodziny albańskich Kosowian. Aktualnie ma 25 lat i mierzy 173 cm. Wiele osób myśli, że Dua Lipa to jej pseudonim artystyczny. Nic bardziej mylnego. To jej prawdziwe imię i nazwisko.