Takiej wersji Senorita na pewno nie słyszeliście. Ta 11-latka ponownie zaskakuje!

2019-11-10 13:17 MK
Karolina Protsenko
Autor: YouTube/Karolina Protsenko

Senorita od Shawna Mendesa i Camili Cabello to bez wątpienia jeden z największych hitów 2019 roku. Wpadająca w ucho muzyka oraz sensualny teledysk zapewniły piosence sukces na listach przebojów, w tym w notowaniu 2xGorąca 20 Radia ESKA. Na ESKA.pl prezentujemy wyjątkowy cover utworu w wykonaniu 11-letniej skrzypaczki. Ta wersja z pewnością was zaskoczy! Zobacz wideo już teraz.

Karolina Protsenko - jej cover Senorita podbija sieć. Młoda skrzypaczka to idealny przykład na to, że talent zawsze się obroni. Dziewczynka zdobyła popularność dwa lata temu zamieszczonym w serwisie YouTube wideo, na którym widać, jak gra wielki hit Luisa Fonsiego Despacito na skrzypcach, a wokół niej gromadzi się coraz więcej osób zachwyconych jej umiejętnościami. Dzisiaj Karolina dalej rozwija swoją karierę i prowadzi konto w serwisie, gdzie publikuje covery popularnych hitów zagrane na skrzypcach. Zamiast amatorskich filmików, możemy na nim znaleźć profesjonalne teledyski. Po tym, jak młoda artystka podzieliła się z widzami własną interpretacją piosenki Billi Eilish - Bad Guy, postanowiła wziąć na swój warsztat równie wielki hit 2019 roku, czyli efekt współpracy Shawna Mendesa z Camilą Cabello - Senorita. Piosenka ukazała się w czerwcu i z miejsca podbiła serca słuchaczy na całym świecie. Do dzisiaj, zrealizowany do niej teledysk, pełen gorących scen, obejrzano ponad 750 milionów razy! Jak można się było spodziewać, na fali popularności singla, w sieci pojawiło się wiele jego parodii oraz coverów. Ten zaprezentowany przez Karolinę Protsenko zdecydowanie odbiega jednak od pozostałych.

Senorita - cover na skrzypcach

Dwa dni i ponad sto tysięcy wyświetleń. Taki wynik mówi sam za siebie! Karolina Protsenko, 11-letnia skrzypaczka, której konto w serwisie YouTube obserwuje blisko pół miliona użytkowników, znowu zachwyciła internautów swoim talentem. Senorita w jej wykonaniu brzmi naprawdę świetnie! Posłuchajcie wyjątkowej wersji hitu Shawna Mendesa i Camili Cabello poniżej.

Najnowsze