Drenchill - kim jest twórca Never Never i nowej wersji Freed From Desire?

2019-08-25 20:50 RW
Drenchill - kim jest twórca nowej wersji Freed From Desire? HIT WIOSNY 2019?
Autor: fot. https://www.instagram.com/p/BnEP5XtnYKw/ (screen z profilu na Instagramie) Drenchill - kim jest twórca nowej wersji Freed From Desire? HIT WIOSNY 2019?

Freed From Desire w nowej wersji jednym z hitów wiosny 2019. Przeróbkę imprezowego kawałka pokochali słuchacze Radia ESKA. Pod koniec sierpnia artysta wydał utwór Never Never, w którym usłyszycie znajome dźwięki! Kim jest Drenchill? Poznajcie producenta bliżej - na ESKA.pl

Freed From Desire to utwór, który od kilkunastu lat rozkręca imprezy, domówki i różne zabawy na całym świecie. Kawałek, pod którym oryginalnie podpisuje się włoska piosenkarka, znana jako Gala, doczekał się drugiego życia. Za imprezową przeróbkę, w której zakochali się słuchacze Radia ESKA, odpowiada Drenchill! Kawałek w jego wersji stał się hitem wiosny 2019 roku. Na początku sierpnia artysta wrócił z piosenką Never Never i z pewnością ma szansę zdobyć wasze serca jesienią. 

Drenchill - kim jest?

Drenchill, czyli twórca odświeżonej wersji hitu Freed From Desire, urodził się w Portugalii, jednak na co dzień wydaje w niemieckim oddziale Sony Music. Początkowo grał tylko na pianinie, ale wkrótce później rozpoczął tworzenie remiksów, które później przerodziły się w prawdziwe i w pełni profesjonalne produkcję. Dzięki temu dzielił sceny z takimi artystami, jak: David Guetta, Tiesto, Bob Sinclar czy Hardwell! Pierwszy singiel Drenchilla nosi tytuł Hey Hey. To zupełnie inne spojrzenie na piosenkę Hey Hey z 2010 roku, Dennisa Ferrera. Jak zapowiedział na swoim profilu na Facebooku - w 2019 roku da mnóstwo koncertów w całej Europie, a w marcu tego samego roku wyda kolejny singiel. 

ZobaczILIRA - kim jest? Hity pięknej gwiazdy rozgrzewają słuchaczy w Europie!

Drenchill, co więcej pochwalił się swoją popularnością na polskich listach sprzedaży. Swego czasu radził sobie lepiej niż nowa piosenka Sama Smitha (Dancing With A Stranger), Halsey (Without Me) oraz eurowizyjny singiel Roksany Węgiel (Anyone I Want To Be). Popularnością gonił natomiast hit grupy Panic! At The Disco (High Hopes).

Wyświetl ten post na Instagramie.
#lunchtime #greatcompany #vegandj #drenchill Post udostępniony przez Drenchill (@drenchill)
Najnowsze