Don Diablo - Polska to mój drugi dom! Holenderski DJ zdradza wiele tajemnic [WYWIAD]

2020-06-01 19:50 EK
Don Diablo - Polska to mój drugi dom! Holenderski DJ zdradza wiele tajemnic [WYWIAD]
Autor: Universal Music Poland Don Diablo

Don Diablo to holenderski, a przede wszystkim znany i ceniony DJ. W sieci jego kawałki osiągają milionowe wyświetlenia i od razu stają się wielkimi hitami. Koniecznie posłuchajcie wywiadu i zobaczcie, jakie tajemnice zdradził popularny artysta. Rozmowa prezenterki Radia ESKA Kasi Węsierskiej z pewnością bardzo Was zaciekawi!

Don Diablo, czyli tak naprawdę Don Pepijn Schipper to holenderski DJ, muzyk, producent, a także kompozytor tanecznych brzmień. Znany jest ze swojego elektronicznego stylu, a także śpiewania w większości swoich kawałków. Uważany jest za jednego z inicjatorów ruchu Future House. Artysta ma na swoim koncie remiksy piosenek znanych wokalistów takich jak: Coldplay, Rihanna, Ed Sheeran, Martin Garrix, czy Khalid. Jego największymi hitami są bez wątpienia single zatytułowane On My Mind, Anytime, Universe, Survive, People Say, Chemicals, a także Cutting Shapes. Ponadto jego najnowszy kawałek Bad, znajduje się w pierwszej trójce Podwójnej Gorącej Dwudziestki w Radiu ESKA. DJ udzielił wywiadu prezenterce stacji - Kasi Węsierskiej, w którym zdradził wiele tajemnic. Oglądając poniższe wideo dowiecie się między innymi:

  • Jak artysta radzi sobie z siedzeniem w domu?
  • Czy tęskni za podróżami?
  • Na jaki temat pisze swoją najnowszą książkę?
  • Nad jakim klipem pracuje razem ze swoją mamą?
  • Dlaczego zaniedbał swoje zdrowie?
  • Jakie ma pomysły na kolejną płytę?

Jeśli ciekawią Was odpowiedzi na te pytania nie czekajcie ani chwili dłużej. Koniecznie obejrzyjcie poniższy wywiad Kasi Węsierskiej z Don Diablo. Jest naprawdę bardzo interesujący!

Wywiad z Don Diablo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze