Benee o początkach muzycznej kariery w sieci i nie tylko! W tym wywiadzie zdradziła wiele [WIDEO]

2020-04-27 20:30 EK
Benee o początkach muzycznej kariery w sieci i nie tylko! W tym wywiadzie zdradziła wiele [WIDEO]
Autor: screen z YouTube/BENEE Benee o początkach muzycznej kariery w sieci i nie tylko! W tym wywiadzie zdradziła wiele [WIDEO]

Benee to to nowozelandzka piosenkarka, a także autorka tekstów. W 2019 roku zdobyła aż cztery nagrody New Zealand Music Awards. Najbardziej znana jest ze swoich kawałków takich jak: Glitter, Soaked czy Supalonely, które zyskały ponad 240 milionów strumieni na Spotify. Młodziutka 20-letnia artystka udzieliła wywiadu prezenterce Radia ESKA - Kasi Węsierskiej. Koniecznie go posłuchaj i dowiedź się więcej ciekawych informacji na temat Benee.

Benee, a właściwie to Stella Rose Bennett jest znaną piosenkarką, a także autorką tekstów, która pochodzi z nowozelandzkiego miasta Auckland. Wokalistka w 2019 roku zdobyła aż cztery nagrody New Zealand Music Awards, w kategoriach: singiel roku, najlepszy artysta solo, najlepszy artysta przełomowy i najlepszy artysta pop. Benee w 2017 roku zadebiutowała pod swoim nieco innym pseudonimem Bene, z singlem Tough Guy. Rok później pojawił się kawałek Soaked, który uzyskał certyfikat podwójnej platyny w Nowej Zelandii. W 2019 roku artystka przy pomocy Josha Fountaina, wydała swoją debiutancką EP-kę pt. Fire on Marzz. Tego samego roku na jesieni, pojawiła się kolejna nosząca tytuł Stella & Steve. Dwa miesiące temu, ukazał się oficjalny klip Benee do kawałka Supalonely. Co ciekawe, teledysk został wyświetlony na platformie YouTube już ponad 32 mln razy. Kawałek znajduje się w top zestawieniu Podwójnej Gorącej Dwudziestki Radia ESKA, a słuchacze za nim szaleją. Dodatkowo, Supalonely jest bardzo popularny na Tik Toku.

W trakcie rozmowy z Kasią, zagraniczna wokalistka odpowiedziała na wiele ciekawych pytań i zdradziła:

  • Jak czuje się podczas domowej kwarantanny?
  • Czy spodziewała się, że Supalonely będzie wielkim hitem?
  • Czy wykonała viral z Tik Toka do swojej nowej piosenki, która króluje w apce?
  • Kiedy wyda nową płytę oraz nagra piosenki, które stworzyła w domowym zaciszu?
  • Co sądzi o zaczynaniu muzycznej kariery w sieci?
  • Za czym obecnie tęskni najbardziej?
  • Co będzie pierwszą rzeczą jaką zrobi, kiedy skończy się już pandemia koronawirusa?

Wszystkie ciekawe odpowiedzi na ten temat, a także wiele innych szczegółów, znajdziecie w poniższym wywiadzie wideo na ESKA.pl.

Wywiad z Benee

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze