Gwiazdy

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Dominik Abus to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych bohaterów "Gogglebox. Przed telewizorem". Jego duet z Krzysztofem Radzikowskim wielokrotnie rozbawiał widzów do łez! Prywatnie Dominik Abus jest przedsiębiorcą, ojcem i mężem. Jego żona, Iga, to prawdziwa piękność!

Spis treści

  1. Najpopularniejsi bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" 
  2. Dominik Abus - ulubieniec widzów "Gogglebox. Przed telewizorem"
  3. Żona Dominika Abusa to prawdziwa piękność 

Gogglebox. Przed telewizorem jest jednym z najpopularniejszych programów Telewizji TTV. Jego bohaterowie komentują wybrane filmy, seriale i programy, dostarczając przy tym widzom mnóstwa rozrywki. 

Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę! - czytamy w opisie programu. 

"Gogglebox. Przed telewizorem" cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem widzów, a aktualnie emitowana jest jego dziewiętnasta edycja! 

Najpopularniejsi bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" 

Od 2014 roku, kiedy "Gogglebox. Przed telewizorem" zadebiutowało na antenie TTV, jego obsada nieco się zmieniła. Niektórzy bohaterowie są jednak związani z programem od wielu lat i stali się ulubieńcami widzów! Do najpopularniejszych z nich należą m.in:

  • Agnieszka Kotońska, 
  • Sylwia Bomba, 
  • Mateusz "Big Boy" Borkowski,
  • Izabela i Joachim Zeiske,
  • Dominik Abus. 

Czytaj także: Tym na co dzień zajmują się gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem"

Dominik Abus - ulubieniec widzów "Gogglebox. Przed telewizorem"

Dominik Abus w programie tworzy duet z Krzysztofem Radzikowskim. Para przyjaciół często mówi to, co myśli, a ich prześmieszne komentarze potrafią rozbawić widzów do łez. 

Dominika i Krzysztofa w "Gogglebox" widzimy na kanapie. Na co dzień Abus jest jednak przedsiębiorcą, który prowadzi własną firmę budowlaną. Specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej. 

Żona Dominika Abusa to prawdziwa piękność 

Gwiazdor "Gogglebox" jest związany od kilku lat z Igą, z którą wychowują troje dzieci: dwójkę z poprzedniego związku Igi oraz wspólnego syna, Nikodema. 

Dominik Abus jest dumny z całej trójki pociech i często publikuje ich zdjęcia w mediach społecznościowych. Bohater programu nie kryje dumy także z ukochanej, która jest prawdziwą pięknością! Pod zdjęciami Igi pojawia się mnóstwo komentarzy na temat jej urody. 

Na zdjęciach, które Dominik Abus publikuje w sieci można dostrzec także duży dom z basenem, w którym na co dzień mieszka rodzina. 

W galerii publikujemy prywatne zdjęcia Domina Abusa.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni. Metamorfozy uczestników

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz kultowe seriale z lat 90.? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Serial "Słoneczny patrol" opowiadał o ratownikach z...
Słoneczny Patrol