Dom Aviciiego sprzedany za 17,5 mln dolarów! Jakie luksusy w willi?

2018-09-03 10:30
Dom Aviciiego sprzedany za 17,5 mln dolarów! Jakie luksusy w willi?
Autor: fot. https://www.instagram.com/avicii/ (screen)

Luksusowa willa Aviciiego została sprzedana w tajemnicy. Kto ją kupił i z jakich atrakcji może korzystać?

Dom Aviciiego sprzedany za miliony, ale cena jest warta luksusów, które były w środku. Posiadłość tragicznie zmarłego producenta znajdowała się w Hollywood Hills, miejscu, oddalonym o 16 km od centrum Los Angeles w Kalifornii. Wcale nie dziwi, że sprawa sprzedaży nie była nagłaśniana. Rodzina artysty chciała zapobiec sensacji i niepotrzebnego zamiesznia. Nowy właściciel nabył willę szwedzkiego DJ-a podczas pozarynkowej transakcji.

Avicii uczczony w wyjątkowy sposób. To najpiękniejszy moment na Tomorrowland 2018 [VIDEO]

Avicii dom - atrakcje, luksusy

Avicii kupił dom w 2013 roku za kwotę 15,5 mln dolarów - tak wynikało z danych na stronie internetowej Redfin. Posiadłość Dom o powierzchni 650 metrów kwadratowych został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, a najbardziej rzucającym się w oczy elementem są ogromne szyby. Sięgają od podłogi do sufitu. Willa oprócz tego składa się z sześciu sypialni, siedmiu łazienek, paleniska, basenu bez krawędzi, spa, sauny, a także... pięknie widać Los Angeles!

Na ostatnim zdjęciu na Instagramie, Tim Bergling przedstawił właśnie swój dom w Kalifornii. Fotografię, którą opublikował 4 kweitnia, opisał: W Kalifornii zawsze jest słonecznie. 

🌞🌫It’s always sunny in California🌫🌞 Post udostępniony przez Avicii (@avicii)
Friends of Mine 🎵 Post udostępniony przez Avicii (@avicii)
What's your favourite sunset spot? I like this one alot 🙃 Post udostępniony przez Avicii (@avicii)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze