Avicii uczczony w wyjątkowy sposób. To najpiękniejszy moment na Tomorrowland 2018 [VIDEO]

2018-07-22 21:29
Tomorrowland 2018 - Avicii wyjątkowo uczczony. Najpiękniejszy moment na festiwalu [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/ Tomorrowland

Avicii w pamięci uczestników i organizatorów 14. edycji Tomorrowland. Zobaczcie na ESKA.pl, w jaki sposób uczczono pamięć tragicznie zmarłego producenta.

Tomorrowland 2018 to ciekawe premiery, ekscytujące występy, najlepsza scena, widowiskowe efekty specjalne, ale też momenty łez i wzruszeń. Setki fanów przyjechały specjalnie do Boom w Belgii, by oddać hołd tragicznie zmarłemu Avicii'emu. Producent ze Szwecji był czołową postacią w rozwoju muzyki elektornicznej. W całej historii Tomorrowland wystąpił pięć razy - pierwszy raz w 2011, ostatni w 2015.

Tomorrowland 2018 - LINE-UP. Kto zagra w dwa weekendy na festiwalu?

Tomorrowland 2018 - Avicii

Avicii był obecny na Tomorrowland 2018, w sobotę, 21 lipca! Wszystko za sprawą fanów i symbolicznego baneru, który pojawił się zaraz obok głównej sceny. Na wielkiej fladze widnieje imię i nazwisko Aviciiego, czyli Tim Bergling oraz zdanie w języku angielskim: - Pewnego dnia opuścisz ten świat, więc przeżyj życie, które zapamiętasz. 

Co więcej organizatorzy otworzyli specjalną strefę na terenie festiwalu, w kształcie wielkiego serca z tekstem: - Na zawsze w naszych sercach.

Wspomnienie Aviciiego było widoczne podczas występu holenderskiego DJ-a, Nicky Romero. Wszystko w czasie piosenki Forever autorstwa Martina Garrixa z Matisse & Sadko. Zagrał również Heaven, czyli niewydany singiel, który szwedzki producent stworzył z Chrisem Martinem. Jeśli chcecie posłuchać odpalcie 45:20 min. Flagę widać natomiast w 11:35 min.

Podziękowania dla Aviciiego na Tomorrowland pojawiły się również od projektu Axwell i Ingrosso, który już 28 lipca 2018 wystąpi na Sunrise Festival w Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 - LINE-UP polskiego Tomorrowland

Ed Sheeran w Polsce - koncert roku coraz bliżej!

Włącz najlepsze kawałki sympatyczne Anglika i przygotuj się na niezapomnione chwile.

Najnowsze