Doda

i

Autor: Akpa Doda

Doda zmieniła imię! Wiadomo, kiedy je ujawni i dlaczego to zrobiła!

2022-06-23 10:58

Doda postanowiła odciąć się od przeszłości i zrobiła w tym kierunku poważne kroki. Oprócz zmiany nazwiska po rozwodzie po rozwodzie z Emilem Stępieniem zdecydowała się także na zmianę imienia. Jak będzie się teraz nazywać Dorota Rabczewska? Przekonamy się już niedługo! Piosenkarka nazwała swoim nowym imieniem jej nadchodzący album.

Doda zmieniła imię! Ta wiadomość w mgnieniu oka podbiła internet! Dlaczego piosenkarka zdecydowała się na tak odważny krok? Jak nazywa się teraz Doda? Wiadomość o radykalnej zmianie wywołała u internautów mnóstwo pytań. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek po 20 latach zamyka pewien etap jej życia, by zacząć zupełnie od nowa. Oprócz imienia i nazwiska, artystka zamierza zmienić także ścieżkę kariery i zrobić sobie przerwę od muzyki. Co ma w planach Doda? Odpowiadamy na najważniejsze pytania. 

Friz chciał oddać DUŻE PIENIĄDZE za wykonanie TEGO zadania. Nie uwierzycie, co wymyślił!

Doda o 20-leciu kariery muzycznej

Moja płyta będzie nosiła moje nowe imię, które przybrałam, zmieniając dowód. Jest to zamknięcie tych 20 lat i początek czegoś zupełnie innego

Ostatni album Dody ukazał się w 2019 roku. Jej nowa płyta ma ukazać się jesienią 2022. Później wokalistka zamierza ponownie zrobić sobie przerwę od muzyki, by zająć się czymś nowym. Zapytana o powód decyzji o zmianie kariery wokalistka odpowiedziała, że to nie w jej stylu robić całe życie to samo. Artystka myśli o zajęciu się produkcją filmową bądź założeniu firmy fonograficznej. 

Myślisz, że powinno to wyglądać tak, że śpiewam przez kolejne dziesiąt lat? Że świętuję 50-lecie jak cudowna Maryla Rodowicz? Zastanawiam się, czy chciałabym tak, czy to się stanie i czy to jest w moim stylu. I szczerze? Raczej nie. Moim marzeniem jest w przyszłości całkowicie zmienić swoje życie, obudzić się w innym miejscu na ziemi, dotknąć innego zawodu

Doda - 20-lecie kariery

Doda obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz. Artystka zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej dokładnie 20 lat temu. W 2002 roku na rynku ukazał się debiutancki singiel Virgin, a niedługo później pełnoprawny krążek, na którym znalazły się utwory napisane przez nastoletnią wokalistkę. Płyta została doskonale przyjęta przez fanów ostrzejszych brzmień, jak również krytyków muzycznych, czego dowodem była nominacja do nagrody Fryderyk w kategorii Nowa Twarz Fonografii.