Doda w duecie z raperem! Piosenkarka zapowiada nową muzykę

2021-08-02 13:12
Doda
Autor: WBF

Doda to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Kiedyś odnosiła ogromne sukcesy. Teraz postanowiła powrócić na scenę. Niedawno wydała nowy singiel - Don't Wanna Hide. To jednak nie koniec. Doda zapowiedziała nową płytę, a na niej ma pojawić się duet z... raperem! Co powiedziała o współpracy?

Doda postanowiła na nowo podbić polską scenę muzyczną. Jakiś czas temu postanowiła zawiesić swoją karierę jako piosenkarka i skupić się na pracy producentki filmowej. Na scenie nie pojawiała się przez półtora roku. Zmieniło się to w wakacje 2021, kiedy wydała nowy singiel. Piosenka Don't Wanna Hide to utwór promujący jej nadchodzący film Dziewczyny z Dubaju. Doda zaśpiewała ją na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie i zachwyciła publiczność. Teraz Doda zapowiedziała, że to nie koniec nowości. Artystka pracuje nad nową płytą, o czym opowiedziała w wywiadzie. Jak zdradziła, lista piosenek może zaskoczyć wiele osób. Dodała, że pojawią się duety, a w jednej z piosenek pojawi się raper. Co więcej wiadomo o tym projekcie?

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Było gorąco!

Doda o nowej płycie

Doda zrobiła relację live na Instagramie, na którym opowiedziała fanom o swojej nadchodzącej płycie. Zdradziła, że pojawią się dwa duety - jeden z raperem, drugi z DJ-em. Nie zabraknie także ballady, ale ma być ona zupełnie inna niż znane już ballady w wykonaniu Rabczewskiej.

Doda na Eurowizji 2022?

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że Doda może być reprezentantką Polski na Eurowizji 2022 we Włoszech. Wszystko zaczęło się od słów artystki. Zdradziła, że zgodziłaby się na udział w konkursie, ale na pewnych warunkach. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Najnowsze