Doda trenerką w The Voice of Poland? Artystka odpowiedziała!

2020-06-03 13:29 EK
Doda trenerką w The Voice of Poland? Artystka odpowiedziała!
Autor: Mateusz Jagielski/East News Doda trenerką w The Voice of Poland? Artystka odpowiedziała!

The Voice of Poland to jeden z lubianych programów muzycznych, który możemy oglądać w telewizji i nie tylko. Wielkimi krokami zbliża się 11. edycja show, a ciekawość widzów budzi to, kto zasiądzie na jurorskim fotelu zamiast Margaret. Czy będzie to Doda? Odpowiedź poznacie na ESKA.pl.

Doda trenerką w The Voice of Poland? Odpowiedź artystki może szokować niektóre osoby, a dla innych być sprawą oczywistą. Wielkimi krokami zbliża się jesienna edycja uwielbianego przez wielu widzów telewizyjnego formatu The Voice of Poland. Show nie tylko poszukuje najlepszego, śpiewającego głosu w Polsce, ale również zapewnia rozrywkę niebanalnymi kawałkami. Widzowie mają okazję poznać utalentowane osoby, a dodatkowo wzruszać się podczas ich występów. Za sprawą odejścia z talent-show trenerki Margaret, zrobiło się w ostatnim czasie bardzo głośno, dlatego zmiany w składzie jurorskim na pewno się nie obędą. Ciekawość fanów programu, a także wielbicieli piosenkarki Dody sprawiła, że pod zdjęciami w jej mediach społecznościowych rozwiązały się dyskusje na temat udziału artystki w programie. Ponadto można zauważyć, że padło również dużo pytań odnośnie tego, czy gwiazda zasiądzie na jednym z jurorskich foteli. 

Doda znana jest w polskim show-biznesie nie tylko przez swoje hitowe kawałki, ale również dlatego, że wprost i szczerze wypowiada się na przeróżne tematy. Co ciekawe, wokalistka miała już okazję być jedną z jurorek w programie TVP Gwiazdy tańczą na lodzie. Czy ponownie zobaczymy ją na ekranach telewizorów w takiej roli? Komentarz artystki nie pozostawia złudzeń!

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice of Poland - Doda jurorką?

Doda ma za sobą niejedną telewizyjną przygodę, dlatego fani postanowili z ciekawości wypytać ją w mediach społecznościowych o to, czy zasiądzie w jurorskim składzie The Voice of Poland. Piosenkarka szybko odpowiedziała na jeden z komentarzy, oczywiście wszystkiemu zaprzeczając. Ponadto niecały tydzień temu pod jednym ze zdjęć na Instagramie gwiazdy, można znaleźć dość długą dyskusję na temat jej udziału w The Voice of Poland.

The voice chce mnie na trenera, Tvp się nie zgadza

Pełna lista jurorów 11. edycji show The Voice of Poland nie jest jeszcze znana. Publiczny nadawca programu ma udostępnić ją w najbliższym czasie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🌪Enter The Dragon Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)
Najnowsze