Margaret odchodzi z The Voice of Poland! Kto ją zastąpi?

2020-05-31 12:32 EK
Margaret odchodzi z The Voice of Poland! Kto ją zastąpi?
Autor: Mateusz Jagielski/East News Margaret odchodzi z The Voice of Poland! Kto ją zastąpi?

Margaret odchodzi z The Voice od Poland! Niestety taka informacja może szokować niejedną osobę, a także fana muzycznego programu. Widzowie nie zobaczą wokalistki na fotelu w 11. edycji show. Dlaczego Margaret podjęła taką decyzję? Kto ją zastąpi? Szczegóły przeczytacie w naszym artykule.

Margaret odchodzi z The Voice of Poland! Kto ją zastąpi? Taka informacja może szokować nie tylko fanów wokalistki, ale również widzów uwielbianego, muzycznego programu. Plotki na temat odejścia Margaret z talent-show stały się już faktem. Przypomnijmy, że artystka była jurorką w 10. edycji The Voice of Poland. W jednym z wywiadów przyznała się, że po jej zakończeniu czuła się źle emocjonalnie, gdyż to wszystko było dla niej bardzo wymagające. Pod koniec 2019 roku, wielbiciele Margaret dowiedzieli się, że ich ulubiona piosenkarka potrzebuje zrobić sobie przerwę nie tylko od pracy, ale również świata show-biznesu. Wielu z nich liczyło na to, że artystka szybko zmieni zdanie, co jednak się nie stało. Uśmiech na twarzy niejednego fana Margaret pojawił się 9 lutego 2020 roku, wraz z jej powrotem do muzyki. Wokalistka ogłosiła wtedy otwarcie wytwórni płytowej Gaja Hornby Records, którą założyła z muzykiem, jak również ze swoim mężem KaCeZetem, czyli Piotrem Kozieradzkim.

Od 15 do 31 maja 2020 roku trwają castingi do trzech edycji programów The Voice. W tym roku uczestnicy mogą wysyłać swoje zgłoszenia wyłącznie internetowo. Dlaczego nie zobaczymy w roli jurorki popularnej piosenkarki? Skąd taka decyzja i kto ją w takim razie zastąpi?

The Voice of Poland - castingi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kto zastąpi Margaret w The Voice of Poland?

Kiedy tylko Margaret oznajmiła, że potrzebuje zrobić sobie przerwę od The Voice of Poland, w sieci zaczęły się pojawiać przeróżne nazwiska gwiazd, które miałyby ją zastąpić w roli jurorki oraz trenerki w 11. edycji programu. Krążyło wiele plotek, że zostanie nią Natalia Nykiel, jednak nie zostało to potwierdzone. Smuta decyzja Margaret o odejściu z show to nie są plotki. Wokalistka potwierdziła tę informację w swoich mediach społecznościowych, odpowiadając na jeden z komentarzy, dotyczący tego czy będzie od września dalej jurorką w The Voice of Poland. Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie odpowiedziała na pytanie następująco:

Niestety nie, szkoda, bo The Voice of Poland kocham, no ale niestety to jest TVP, więc sobie odpuszczę.

Jak myślicie, kto finalnie zastąpi Margaret w 11. edycji The Voice of Poland? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej!

Najnowsze