Polsat SuperHit Festiwal 2024

Doda i Smolasty znowu razem. Przed nimi kolejny wspólny występ!

2024-04-24 13:14

Polsat SuperHit Festiwal 2024 zbliża się wielkimi krokami. Jak dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych, we wtorek 23 kwietnia artyści zebrali się w jednym miejscu, by nagrać spot promujący to wyjątkowe wydarzenie. Na deskach Opery Leśnej zobaczymy m.in. Dodę i Smolastego, autorów wielkiego hitu "Nim zajdzie słońce".

Doda i Smolasty uświetnią kolejne muzyczne wydarzenie. Tak wynika z pierwszych zapowiedzi Polsat SuperHit Festiwal 2024, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Jak co roku telewizja Polsat przygotowuje się do widowiska muzycznego, które stanowić będzie podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy w polskiej muzyce. Na scenie po raz kolejny zaprezentują się największe muzyczne gwiazdy. W gronie wykonawców, którzy uświetnią odbywające się w dniach 24-25 maja wydarzenie, nie mogło zabraknąć oczywiście Dody i Smolastego - autorów jednego z największych hitów 2023 roku - "Nim zajdzie słońce". Wydany we wrześniu singiel w niespełna rok pokrył się podwójnym diamentem i doczekał wykonania m.in. na PGE Narodowym. Teraz przyszedł czas na Operę Leśną w Sopocie - miejsce szczególne dla artystki. To właśnie tutaj, w 2005 roku, jeszcze z zespołem Virgin, odniosła swój pierwszy wielki sukces - zdobyła Słowika Publiczności. 

Co za spotkanie! Doda i Roxie Węgiel musiały to uwiecznić. To one rządzą show-biznesem w Polsce

SMOLASTY nie zamyka się na DODĘ

Doda i Smolasty na Polsat SuperHit Festiwal 2024

Doda i Smoła nie są jedynymi wielkimi gwiazdami, które uświetnią wydarzenie swoimi występami. Na deskach Opery Leśnej zaprezentują się również m.in.

  • Roksana Węgiel
  • Blanka
  • Oskar Cyms
  • Malik Montana
  • Skolim
  • Danzel

Kto jeszcze? Pełna lista wykonawców nie została ujawniona. Z pewnością będziemy mogli jednak liczyć na moc muzycznych uniesień. 

Roksana Węgiel, Doda, Smolasty

i

Autor: screen z Instagrama @roxie_wegiel