GWIAZDY

Co za spotkanie! Doda i Roxie Węgiel musiały to uwiecznić. To one rządzą show-biznesem w Polsce

2023-12-20 11:27

Na uroczystej Gali Marki Roku 2023 pojawiło się sporo gwiazd show-biznesu. Najwięcej uwagi skupiły jednak na sobie Doda i Roksana Węgiel. Piosenkarki, które od dawna wymieniają się uprzejmościami w mediach społecznościowych czy wywiadach, ucięły sobie nawet krótką pogawędkę. Wszystko uchwycili obecni na wydarzeniu fotoreporterzy.

Doda i Roksana Węgiel były jednymi z gwiazd, które wyróżniono podczas wyjątkowej Gali Marki Roku 2023. Roksana otrzymała statuetkę za bycie inspiracją dla młodego pokolenia, natomiast Doda za swoją trasę koncertową "Aquaria Tour" oraz markę suplementów, z którą zadebiutowała we wrześniu tego roku. Wokalistki pojawiły się na imprezie w oszałamiających kreacjach, od razu przyciągając uwagę gości i fotoreporterów, którzy skrzętnie dokumentowali każdy ich ruch. Nie jest tajemnicą, że mimo braku wielu okazji do spotkań Doda i Roxie bardzo się lubią, czemu niejednokrotnie dawały wyraz w mediach społecznościowych, oznaczając się nawzajem w relacjach. Przypomnijmy, że gdy Irena Kamińska-Radomska skrytykowała ubiór tegorocznej maturzystki, Rabczewska była jedną z osób, które od razu stanęły w obronie młodszej koleżanki. Widząc się na Gali Marki Roku, gwiazdy nie mogły nie skorzystać z okazji, by uciąć sobie choć krótką pogawędkę. Dziewczyny chętnie pozowały też do zdjęć.

Doda broni Roksany Węgiel. Oberwało się jej za strój na maturę!

Doda o koncertach, nominacji z sanah, biletach za 800 zł i byciu mamą [WYWIAD ZA KULISAMI]

Doda i Roksana Węgiel

Doda doskonale wie, z czym wiąże się debiut w młodym wieku. Nic dziwnego, że gdy tylko ma taką okazję, wspiera będącą obiektem hejterskich ataków Roksanę. Piosenkarki miały okazję spotkać się na Gali Marki Roku 2023 i chwilę porozmawiać. To spotkanie na szczycie udokumentowali obecni na miejscu fotoreporterzy. Widać, że artystki doskonale czują się w swoim towarzystwie. To prawdopodobnie pierwsze spotkanie Dody i Roxie od ponad 5 lat, gdy wspólnie pozowały do zdjęć za kulisami gali Bestsellery Empiku 2018.

Doda, Edyta Górniak czy Agnieszka Chylińska? Rozpoznaj po wersie piosenki!

Pytanie 1 z 10
"To nie ja skradłam niebo"