Doda i Cleo nagrają duet? Ten post Donatana rozgrzał fanów obu wokalistek!

2019-12-12 15:39 MK
Doda i Cleo
Autor: Damian KLAMKA/East News & Artur Zawadzki/REPORTER

Obie są bardzo utalentowane, piękne i nie szczędzą sobie miłych słów. Mimo tego, jeszcze nigdy nic razem nie nagrały. Doda i Cleo to jedne z największych gwiazd muzyki w naszym kraju, a ich wspólny utwór z pewnością okazałby się hitem. Czy post opublikowany przez producenta Donatana sprawi, że piosenkarki stworzą duet? Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Doda i Cleo - wspólna piosenka gwiazd nadchodzi? Taką nadzieję mają wielbiciele obu wokalistek! Zarówno Dorota Rabczewska, jak i Joanna Klepko mogą pochwalić się świetnymi głosami, charyzmą sceniczną oraz rzeszą fanów, którzy wspierają je na każdym kroku. Doda to bez wątpienia jedna z najjaśniejszych gwiazd w historii polskiego show-biznesu. Od kiedy szturmem wdarła się na scenę muzyczną z zespołem Virgin w 2002 roku, na ani moment jej nie opuściła. Jej kolejne projekty - stworzone z grupą, czy też później później solowo, zawsze spotykały się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony publiczności. Cleo, która dziś odnosi wielkie sukcesy, wielokrotnie mówiła o tym, że starsza doświadczeniem koleżanka z branży to jedna z jej największych inspiracji. Kiedy Doda nagrała apel do artystów, by stworzyć wspólnie koncert pod hasłem Artyści przeciw nienawiści, Cleo właściwie od razu zadeklarowała chęć wzięcia udziału w nim. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu fanów piosenkarek marzy o tym, by wreszcie coś razem nagrały. Post, jaki w mediach społecznościowych opublikował Donatan, jeszcze bardziej zaostrzył ich apetyt!

Doda i Cleo w duecie?

- Uważam, iż dwie najbarwniejsze twórczynie na polskim rynku muzycznym powinny nagrać coś wspólnie - napisał Donatan w opisie do wspólnego zdjęcia z Cleo i Dodą. Jak można się było spodziewać, internauci podzielili opinię producenta muzycznego. Pod postem opublikowanym na Facebooku można znaleźć wiele komentarzy, mających zachęcić wokalistki do nagrania duetu. - Mam nadzieję, że doczekam się tego dnia kiedy usłyszę te dwa głosy w jednej piosence; To by było coś! Dwie moje ulubione wokalistki - piszą fani.

Doda i Cleo miały już okazję występować razem na jednej scenie. Wokalistki towarzyszyły bowiem Maryli Rodowicz podczas jej jubileuszu na opolskim festiwalu w 2017 roku.

Najnowsze