Film Artyści Przeciw Nienawiści - bilety. Od kiedy można kupić? W jakiej cenie?

2019-12-10 22:01
Artyści przeciw nienawiści
Autor: TRICOLORS/East News

Artyści przeciw nienawiści to inicjatywa, która już na stałe zapisała się na kartach historii muzyki w naszym kraju. W żadnym innym wydarzeniu swojego udziału nie zadeklarowało aż tylu artystów. Już niebawem, wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć, co działo się za kulisami tego historycznego przedsięwzięcia. Od kiedy i gdzie można kupować bilety na film dokumentalny? Sprawdź na ESKA.pl.

Artyści przeciw nienawiści - film dokumentalny o przebiegu całej akcji to pozycja obowiązkowa dla fanów każdego z muzyków, którzy zdecydowali się wziąć w niej udział. Gdy Doda po ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza sięgnęła po telefon i opublikowała apel do artystów, by stworzyć wspólny koncert przeciwko hejtowi, sama z pewnością nie spodziewała się tego, że przedsięwzięcie rozrośnie się do takich rozmiarów! W zaledwie kilka godzin, za namową fanów, kilkudziesięciu wokalistów z całego kraju wyraziło chęć pomocy w zorganizowaniu wyjątkowego wydarzenia. Koncert Artyści przeciwko nienawiści odbył się 27 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Na specjalnie wybudowanej scenie zaprezentowało się łącznie ponad stu artystów. Publiczność oraz widzowie mogli zobaczyć występy między innymi takich gwiazd muzyki, jak: Doda, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Ewelina Lisowska czy też Maryla Rodowicz. Artystom za kulisami oraz na scenie towarzyszyła ekipa filmowa. Wszystko po to, by ich fani mogli się dowiedzieć, jak wyglądała praca nad zorganizowaniem koncertu.

Artyści przeciw nienawiści - bilety

Już w najbliższą sobotę - 14 grudnia, swoją premierę będzie miał trwający blisko godzinę dokument Artyści przeciw nienawiści. Produkcję będzie można zobaczyć tylko w ten jeden dzień, w kinach Cinema City, Multikino oraz Helios. Bilety trafiły do sprzedaży w poniedziałek, 10 grudnia. Ceny zależne są jednak od cenników obowiązujących w danej sieci kin.

Najnowsze