Doda - dom gwiazdy robi wrażenie. Piosenkarka żyje w prawdziwych luksusach! [GALERIA]

2022-08-20 11:46
Doda
Autor: WBF

Doda nigdy nie ukrywała swojego stylu życia. Najlepsze hotele, drogie ubrania i wystawne imprezy to coś, co wiele razy mogliśmy zaobserwować w jej mediach społecznościowych. Niektórych może jednak ciekawić, jak wygląda dom słynnej piosenkarki. Postanowiliśmy to sprawdzić. Zdjęcia i nagrania zamieszczamy w galerii.

Doda to gwiazda, której życie cieszy się dużym zainteresowaniem. Od wielu lat to jedna z najczęściej pojawiających się piosenkarek w mediach plotkarskich. Wiele osób spekuluje na temat jej życia prywatnego. Bez wątpienia najbardziej intymnym miejscem każdego człowieka jest dom. To w nim spędzamy wolne chwile, odpoczywamy i często organizujemy spotkania z najważniejszymi dla nas osobami. W związku z tym wielu fanów Dody ciekawi, czy jej mieszkanie jest równie szalone, co ona sama. Postanowiliśmy więc sprawdzić, jak wygląda aktualne miejsce zamieszkania jednej z najpopularniejszych polskich gwiazd.

ZOBACZ TAKŻE: Doda przed obiektywem fotografa Britney Spears. Jest na co popatrzeć

Szybkie pytania - Doda

Doda - jak wygląda jej dom?

Jesteście ciekawi jak wygląda mieszkanie Dody? Oficjalnie piosenkarka nigdy nie zaprezentowała swoich "skromnych progów", jednak na jej Instagramie wielokrotnie można było zobaczyć poszczególne pomieszczenia. To nowoczesne wnętrze z dodatkowym piętrem. Mieszkanie utrzymane jest w stonowanych, jasnych kolorach. Nie brakuje jednak ekstrawaganckich detali. Jest nawet specjalne miejsce na nagrody, które udało jej się zdobyć. Zdjęcia i nagrania znajdziecie w galerii poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze