Doda przed obiektywem fotografa Britney Spears. Jest na co popatrzeć

2022-08-20 18:32 Joanna Dembek
Doda
Autor: AKPA Doda pokazała zdjęcia z gorącej sesji nad wodą

Doda stanęła przed obiektywem Kevina Ostajewskiego, który niedawno zabłysnął przed całym światem zdjęciami wykonanymi podczas ślubu gwiazdy pop - Britney Spears. Po dużym medialnym sukcesie przybył do Polski, gdzie udzielił licznych wywiadów, opowiadając o swojej karierze za oceanem. Doda opublikowała na Instagramie sesję, podczas której pręży swoje idealne ciało na łonie natury.

Doda uwielbia chwalić się swoim nieskazitelnym ciałem, publikując w social mediach zdjęcia oraz filmiki, na których pozuje w kusych kreacjach, odsłaniających sporo ciała. Tym razem zdecydowała się na sesję z wyjątkowym fotografem. Kevin Ostajewski przyjaźni się z największymi osobistościami światowego show-biznesu: Paris Hilton, Kim Kardashian czy Britney Spears - to właśnie na jej ślubie był nadwornym fotografem i jedyną osobą, która mogła uwiecznić na zdjęciach jej zamążpójście z Samem Asgharim. Kevin postanowił wykorzystać sławę jaką przyniosła mu sesja weselna Britney i przybył do Polski, aby udzielić wielu wywiadów, w których opowiedział o swojej zagranicznej karierze, a przy okazji zdecydował się na sesje z naszymi rodzimymi gwiazdami.

Zarówno Doda jak i Kevin Ostajewski opublikowali na Instagramie efekty sesji zdjęciowej zrobionej na łonie natury, gdzie gwiazda pozuje w kusych stylizacjach. Można ją zobaczyć brodzącą w strumieniu w przezroczystej halce opinającej mokre ciało Dody, czy prężącej się na konarze drzewa. Sensualną sesję opatrzyła fragmentem tekstu z piosenki Britney Spears "Gimme more".

Na jej profilu możemy również znaleźć kadry podpisane słowami "Slavic witch", natomiast Kevin Ostajewski zapowiada w swoim poście nadchodzący album artystki, który według niego "rozwali" nasze umysły. Płyta Dody ukaże się już we wrześniu, a reprezentują ją takie single jak "Fake Love" czy "Melodia ta" dostępne w streamingach i na YouTubie. To jednak nie koniec niespodzianek. Doda rusza również ze swoim autorskim programem telewizyjnym "12 kroków do miłości", który już a kilka tygodni będzie do obejrzenia w telewizji Polsat.

Doda oszukana przez ekipę i fanów. Mocno ją zawiedli!
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE