Doda. 12 kroków do miłości: program jest wyreżyserowany?

i

Autor: AKPA Doda. 12 kroków do miłości: program jest wyreżyserowany?

Doda. 12 kroków do miłości: program jest wyreżyserowany? Przyjaciółka gwiazdy odpiera zarzuty widzów

2022-09-25 19:10

Doda. 12 kroków do miłości cieszy się zainteresowaniem widzów, jednak część osób zaczęła podejrzewać, że całość została ustawiona i wyreżyserowana. Ile jest prawdy w tych domysłach? Przyjaciółka wokalistki wyjaśnia.

Doda. 12 kroków do miłości to popularny program słynnej wokalistki, w którym usiłuje ona znaleźć miłość. Jak przyznaje Oliwia Funky, jej przyjaciółka myślała o tym formacie już od bardzo dawna. Kobieta podkreśliła, że to fantastyczny projekt, choć sama nie odważyłaby się w czymś takim wystąpić. Skomentowała też kwestię wyreżyserowania całości, co stało się coraz częstszym zarzutem ze strony odbiorców. Przyjaciółka Dody ukróciła te domysły stanowczo zaznaczając, że nie ma w nich grama prawdy.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego nie ma programu Rolnik Szuka Żony w TV 25.09.2022? Kiedy 2. odcinek?

Doda. 12 kroków do miłości: program jest wyreżyserowany?

W rozmowie z PolsatGo Oliwia podkreśliła, że Doda. 12 kroków do miłości przedstawia wyłącznie prawdę i nie ma tu mowy o jakiejkolwiek "ustawce", czy wyreżyserowaniu odcinków. Wszystko dzieje się spontanicznie.

W tym programie jest sto procent jej, sto procent prawdy. Nic nie było reżyserowane, to jest po prostu spontan, samo życie, tak jak wygląda naprawdę - zapewniła. 

Sonda
Oglądasz show "Doda. 12 kroków do miłości"?
Doda. 12 kroków do miłości - zwiastun programu