Doda

i

Autor: AKPA Doda opublikowała zdjęcie ze świnią.

Nowy facet namiesza w życiu Dody? Pojawi się niczym książę na białym koniu

2022-09-23 14:42

Akcja w programie 12 kroków do miłości nabiera tempa. W trzecim odcinku Doda po raz pierwszy poczuła coś w rodzaju chemii, a wszystko wskazuje na to, że kolejny może być jeszcze bardziej wyjątkowy. W zwiastunie nadchodzącego epizodu wykorzystano fragment, w którym piosenkarka zachwyca się przedstawionym jej kandydatem.

Program Dody 12 kroków do miłości dopiero się rozkręca. Wokalistka, której podczas randek z obcymi mężczyznami towarzyszą kamery, początkowo nie ukrywała swojego rozczarowania wybranymi dla niej kandydatami. Światełko w tunelu pojawiło się dopiero w trzecim odcinku, gdy gwiazda polskiej sceny muzycznej udała się na spotkanie z 32-letnim ginekologiem Łukaszem. Profesja i pewność siebie mężczyzny spotkały się z ogromnym zainteresowaniem piosenkarki. Wiele wskazuje na to, że w czwartym odcinku nie będzie inaczej! W sieci i w telewizji zadebiutował już zwiastun kolejnego odcinka reality show, w którym widać, jak Doda zachwyca się długowłosym brunetem. W zorganizowanym kilka dni temu Q&A piosenkarka wyznała, że dopiero po tym odcinku zmieniła swoje podejście.

Przystojny ginekolog namieszał Dodzie w głowie. TO zaskoczyło go w niej najbardziej!

Doda oszukana przez ekipę i fanów. Mocno ją zawiedli!

Doda znalazła księcia z bajki?

Czy w czwartym odcinku 12 kroków do miłości nastąpi jeszcze większy przełom niż ostatnio? To bardzo możliwe. W zapowiedzi odcinka pojawił się fragment wypowiedzi Dody na temat jednej z randek.

To była randka marzeń dla każdej dziewczyny. Książę z długimi włosami na tym koniu - zachwycała się w gabinecie psychologa Leszka Mellibrudy piosenkarka.

O tym, co wydarzyło się podczas spotkania, przekonamy się już w sobotę. Myślicie, że jej serce zabije mocniej? A może to tylko prowokacja?

Sonda
Oglądasz show "Doda. 12 kroków do miłości"?