Doda na scenie w Sopocie

i

Autor: PHOTO MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Doda usunęła sceny z teledysku. Wszystko przez podobieństwo do…

2022-08-21 14:37

Jakiś czas temu Doda zamieściła na Instagramie niewykorzystane kadry z teledysku do piosenki Melodia ta. Wielu fanów zachodziło w głowę, dlaczego ujęcia, na których artystka prezentuje się w brązowej peruce, ostatecznie zostały odrzucone. Postanowiliśmy zapytać ją o to wprost. Powodem okazało się być zbyt duże podobieństwo piosenkarki do jej mamy.

Doda nie przestaje promować swojego najnowszego singla, który zwiastuje jej kolejny album studyjny. Kilka dni temu na Instagramie wokalistki pojawiły się niewykorzystane kadry z planu teledysku. Widać na nich, że artystka, poza rudą peruką, miała mieć na sobie też tę w kolorze brązowym. Ostatecznie sceny, mimo że producenci wideoklipu byli zachwyceni pracą Dody, nie znalazły się w zaprezentowanym na jej kanale dziele. Dlaczego? Okazało się, że piosenkarka postanowiła je usunąć ze względu na fakt, że za bardzo przypomina... swoją mamę. Tego samego zdania byli także jej fani, którzy z miejsca zaczęli porównywać ją do pani Wandy.

Jesteś tutaj strasznie podobna do mamy (TO KOMPLEMENT!!)

Wyglądasz jak Twoja mama

W takim stroju to tylko „Zranione Ptaki” oglądać

Myślałam na początku ze to Wanda - pisali.

Tylko u nas Doda odpowiedziała na komentarze swoich wielbicieli.

Doda została oszukana przez ekipę i... fanów! Gwiazda nie owijała w bawełnę

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Doda usunęła sceny z teledysku

Doda gościła w naszym studiu, gdzie porozmawialiśmy z nią o jej najnowszej piosence i nakręconym do niej teledysku. Zapytana o to, dlaczego zdecydowała się na wycięcie scen w brązowej peruce, gwiazda bez wahania przyznała, że to przez uderzające podobieństwo do mamy. 

Pierwsze co, jak zobaczyłam, mówię: "Wyglądam jak moja matka, proszę to usunąć!" - powiedziała.

Gwiazda przyznała nam też, że pokłóciła się z panią Wandą. O co? Sprawdźcie fragment naszej rozmowy.

Sonda
Podobają ci się nowe piosenki Dody?