Dobrusia Wielgosz rozkochała w sobie trenerów! Kim jest uczestniczka The Voice Kids 4?

Dobrusia Wielgosz
Autor: materiały prasowe TVP

Dobrusia Wielgosz zmiecie innych uczestników The Voice Kids 4 z planszy? Rain On Me od Lady Gagi i Ariany Grande w jej wykonaniu brzmi wyjątkowo dobrze! Kim jest utalentowana dziewczynka i jak wypadała w oczach trenerów?

The Voice Kids 4 trwa w najlepsze! Dobrusia Wielgosz pojawiła się w jednym z najnowszych odcinków Przesłuchań w Ciemno i dała popis na miarę prawdziwej wokalistki. Uczestniczka zaśpiewała popularny hit od Lady Gagi i Ariany Grande Rain On Me. Jej wokal sprawił, że wszyscy trenerzy obrócili fotele w jej kierunku. Nic dziwnego, ponieważ ta uczestniczka ma szansę naprawdę dojść bardzo daleko w karierze muzycznej. Czy to właśnie ona znajdzie się w finale najnowszej edycji The Voice Kids 4? Kogo wybrała Dobrusia Wielgosz? Do jakiej drużyny trafiła? Ten szczegółów zdradzamy wam poniżej! Wszyscy trenerzy odwrócili się w jej kierunku z otwartymi ramionami, jednak ona mogła wybrać tylko jednego z nich

The Voice Kids 4 - Dobrusia Wielgosz

Dobrusia Wielgosz jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji The Voice Kids 4. Dziewczynka weszła na scenę i zaśpiewała popularny utwór od Lady Gagi i Ariany Grande Rain On Me i zachwyciła swoim wykonaniem wszystkich trenerów oraz publiczność. Mimo wszystkich odsłoniętych kart postanowiła dołączyć do drużyny Tomsona i Barona z Afromental.

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4
Najnowsze