Adam Adamczuk - kim jest uczestnik The Voice Kids 4? Zaśpiewał megahit Shawna Mendesa!

Adam Adamczuk
Autor: materiały prasowe TVP

Adam Adamczuk objawieniem The Voice Kids 4? Uczestnik pojawił się na scenie w trakcie Przesłuchań w Ciemno i wykonał popularny utwór od Shawna Mendesa Lost In Japan! Jak wypadł przed trenerami programu? Więcej na ten temat przeczytacie poniżej!

The Voice Kids 4 z odcinka na odcinek nabiera coraz bardziej dynamicznego tempa. Emocje i wrażenia, jakie dostarcza nam każdy kolejny element programu są nie do zastąpienia. W trakcie najnowszego odcinka Przesłuchań w Ciemno na scenie pojawiło się wielu utalentowanych uczestników, którzy mimo młodego wieku postanowili gonić za swoimi muzycznymi marzeniami. Jednym z takich osób jest Adam Adamczuk, który wkroczył na scenę z pewnością siebie i popularnym otworem Shawna Mendesa. Uczestnik zaśpiewał popularny hit Lost in Japan i zachwycił wszystkich trenerów. Jego głos sprawił, że na fotelu odwrócił się każdy artysta, który w następnej kolejności zapragnął mieć go w swojej drużynie. Kogo ostatecznie wybrał Adam Adamczuk? Więcej na ten temat przeczytacie poniżej!

The Voice Kids 4 - Adam Adamczuk 

Adam Adamczuk jest uczestnikiem najnowszej edycji The Voice Kids 4. Chłopak w trakcie Przesłuchań w Ciemno zaśpiewał utwór Lost in Japan od Shawna Mendesa i mimo otwartej furtki u każdego trenera wybrał on drużynę Dawida Kwiatkowskiego.

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok
Najnowsze