Do kiedy zdalne nauczanie 2022? Kiedy jest koniec ferii zimowych?

2022-01-26 12:11
Do kiedy zdalne nauczanie 2022? Kiedy jest koniec ferii zimowych?
Autor: Bartlomiej Magierowski/East News Do kiedy zdalne nauczanie 2022? Kiedy jest koniec ferii zimowych?

Zdalne nauczanie 2022 powraca! Po tym, jak licznik dziennych zachorowań mocno zaczął iść w górę eksperci zaczęli bić na alarm. Z dnia na dzień z 19 tysięcy zakażeń zrobiło się ponad 30 tysięcy. Ministerstwo Edukacji i Nauki po konsultacjach z Głównym Inspektorem Sanitarnym postanowiło zareagować. Do kiedy trwa nauka zdalna 2022? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Do kiedy zdalne nauczanie 2022? [DATA]

Do kiedy zdalne nauczanie 2022? Kiedy jest koniec ferii zimowych? Odpowiadamy serwując garść szczegółów. 25 stycznia odbyło się zebranie Ministerstwa Edukacji i Nauki z Głównym Inspektorem Sanitarnym. Powód? Trudna sytuacja, jeśli chodzi o dzienną liczbę zachorowań. Podjęto decyzję o tym, by nauka zdalna 2022 obowiązywała jeszcze w styczniu. Szef resortu edukacji, Przemysław Czarnek powiedział: - Wsłuchując się w apele i w głos służb sanitarnych, analizując dane z dnia wczorajszego i z dzisiaj musieliśmy podjąć decyzję o ograniczeniu nauki stacjonarnej i wprowadzeniu nauki zdalnej na okres do końca ferii zimowych.

Nauka zdalna 2022 - od kiedy do kiedy? Które szkoły zamknięte? [ZASADY]

Sonda
Nauka zdalna i powrót do szkół pod koniec lutego to dobry pomysł?
Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Do kiedy zdalne nauczanie 2022? [DATA]

Czarnek na konferencji prasowej w Sejmie przyznał, że resort jest zmuszony ograniczyć naukę stacjonarną uczniów w związku ze wzrostem fali zachorowań. Wyjaśnił, że przedszkola, zerówki, a także klasy I-IV w szkołach podstawowych będą kontynuować naukę stacjonarną. Klasy od V do VII szkół podstawowych i wszystkie klasy szkół ponadpodstawowych przechodzą od najbliższego czwartku na naukę zdalną, która potrwa do końca ferii. 

Do kiedy zdalne nauczanie 2022? 

Uczniowie klas V-VIII podstawówek i uczniowie szkół ponadpodstawowych wszystkich klas przechodzą na naukę zdalną od czwartku do końca ferii zimowych, czyli do 27 lutego

- powiedział we wtorek szef MEiN Przemysław Czarnek. Dodał: - Jesteśmy pełni nadziei, że z końcem lutego, czyli wraz zakończeniem ferii, wszyscy spokojnie wrócimy do nauki stacjonarnej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze