Skutki WICHURY w województwie dolnośląskim. Straż pożarna interweniowała blikso 270 razy! To nie koniec

i

Autor: Unsplash - Khamkéo Vilaysing Skutki WICHURY w województwie dolnośląskim. Straż pożarna interweniowała blikso 270 razy! To nie koniec

Do kiedy ma wiać w Polsce? Kiedy koniec silnych wiatrów i wichur? Ostrzeżenia IMGW

2022-01-30 17:25

Silny wiatr to problem, z którym Polacy zmagają się od kilku dni. W styczniu 2022 pogoda nie jest dla nas przyjazna i musimy mierzyć się z trudnymi warunkami pogodowymi. Wszyscy zastanawiają się, jak długo to jeszcze potrwa. Postanowiliśmy sprawdzić przewidywania ekspertów. Do kiedy będzie wiało w Polsce?

Pogoda to bardzo ważna kwestia dla Polaków. Nic dziwnego, ponieważ nasz kraj położony jest w miejscu, w którym warunki atmosferyczne bardzo szybko i gwałtownie się zmieniają. Ma to więc wpływ na nasze codzienne życie. Rok 2022 nie zaczął się przyjemnie pod tym względem. W styczniu musieliśmy zmagać się z wichurami, opadami śniegu czy deszczem. Szczególnie ciężki był ostatni weekend, kiedy niemal wszyscy Polacy otrzymali ostrzeżenia IMGW z powodu możliwości wystąpienia silnego, a zaraz niebezpiecznego wiatru. Ludzie zastanawiają się, jak długo to jeszcze potrwa. Postanowiliśmy sprawdzić, co mówi na ten temat Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Długoterminowa pogoda na luty 2022. Czy sprawdzi się przysłowie 'idzie luty podkuj buty'?

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Silny wiatr w Polsce. Do kiedy?

Pogoda w styczniu 2022 jest męcząca dla wielu osób. Polacy mają nadzieję, że w ciągu przyszłych dni to się zmieni. Co mówią na ten temat synoptycy? Na cieplejsze dni będziemy mogli liczyć już wkrótce. W połowie lutego pogoda może zaskoczyć i dać nam nawet 10 stopni Celsjusza. Do tego czasu warunki atmosferyczne będą jednak zmienne.

Sonda
Czy jesteście wrażliwi na zmiany pogody?

Ostrzeżenia IMGW - 30 stycznia 2021

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zwraca uwagę na możliwości nadejścia kolejnego silnego wiatru. Ostrzeżenia trzeciego stopnia obowiązują na Pomorzu, w powiecie słupskim, bytowskim, kartuskim, lęborskim, wejherowskim, puckim, nowodworskim i gdańskim