'Dlaczego?' To najpopularniejsze pytanie w 2020 roku! [RANKING]

'Dlaczego?' To najpopularniejsze pytanie w 2020 roku! [RANKING]
Autor: screen z filmu na YouTube: Google - Year In Search 2020 // YouTube.com/Google 'Dlaczego?' To najpopularniejsze pytanie w 2020 roku! [RANKING]

Jak zrobić płyn antybakteryjny? Jak zrobić maseczkę bez szycia? Jak zrobić drożdże? Jak założyć profil zaufany? Jak zrobić zakwas na chleb? Odpowiedzi na takie pytania szukali polscy użytkownicy wyszukiwarki Google w 2020 roku. Wiadomo jednak, że słowo: "jak", nie było najpopularniejsze! Najczęściej świat szukał odpowiedzi na różne pytania zaczynające się od słowa: "dlaczego"? Poznajcie już teraz szczegóły!

Spis treści

 1. Google 2020 - najpopularniejsze hasła
 2. Google 2020 - hasła

Dlaczego niebo jest niebieskie? Dlaczego kot mruczy? Dlaczego śpimy? Dlaczego Izrael gra w eliminacjach Euro? Dlaczego przerwano mecz PSG? Odpowiedzi na pytania zawierające słowo 'dlaczego' budziły w 2020 roku największą ciekawość. Google opublikowało najpopularniejsze wyszukiwania w ostatnich dwunastu miesiącach. Dzięki temu wiadomo, czym żyli internauci w ostatnich 365 dniach. Na pierwszym miejscu znalazł się oczywiście koronawirus, który zmienił naszą rzeczywistość. Internauci poszukiwali również informacji na temat wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych i Polsce. Emocje wzbudzał bon turystyczny, a także często pojawiały się pytania: Jak zrobić płyn antybakteryjny? oraz Jak zrobić maseczkę bez szycia?

Google 2020 - najpopularniejsze hasła

Najpopularniejsze hasła w Google w 2020, to też popularne osoby. Najczęściej wyszukiwane było imię i nazwisko nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena. Internautów poruszyła tragiczna śmierć koszykarza Kobe'yego Bryanta, a także aktora, Pawła Królikowskiego. Cieszyliśmy się natomiast z sukcesów naszych sportowców. Najwyżej sklasyfikowana w Google została Iga Świątek, która została pierwszym polskim zwycięzcą turnieju wielkoszlemowego w grze pojedynczej w tenisa.

Google 2020 - hasła

Hasła, a także pytania w Google, które rządziły w Polsce podrzucamy poniżej. Najpopularniejsza wyszukiwarka podzieliła zestawienie na kilka kategorii tj. tematy, o których się mówiło, ludzie, filmy, pomysł na, a także pytania: Jak zrobić? oraz Jak?

Najszybciej zyskujące na popularności

 1. Koronawirus
 2. Koronawirus w Polsce
 3. Wybory USA
 4. Koronawirus porady
 5. Google Classroom
 6. Microsoft Teams
 7. Koronawirus mapa
 8. 365 dni
 9. Joe Biden
 10. Kobe Bryant

Ludzie

 1. Joe Biden
 2. Kobe Bryant
 3. Paweł Królikowski
 4. Iga Świątek
 5. Rafał Trzaskowski
 6. Donald Trump
 7. Kim Dzong Un
 8. Dariusz Gnatowski
 9. Krzysztof Bosak
 10. Ewa Żarska

Jak zrobić?

 1. Jak zrobić płyn antybakteryjny
 2. Jak zrobić maseczkę bez szycia
 3. Jak zrobić drożdże
 4. Jak zrobić zakwas na chleb
 5. Jak zrobić kartkę wielkanocną
 6. Jak zrobić masę solną
 7. Jak zrobić zrzut ekranu na laptopie
 8. Jak zrobić kopytka
 9. Jak zrobić laurkę dla mamy
 10. Jak zrobić chleb

Pomysł na:

 • Pomysł na makaron
 • Pomysł na pierś z kurczaka
 • Pomysł na zupę
 • Pomysł na cukinię
 • Pomysł na obiad bez mięsa
 • Pomysł na schab
 • Pomysł na ogród
 • Pomysł na balkon
 • Pomysł na biznes 2020
 • Pomysł na walentynki dla niego
Najnowsze